Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:00
 pomorskie
#260513
Cześć,
Mam taką opcje odkupienia Golfa V z silnikiem 1.9 TDI 90km od żony mojego zmarłego dziadka(ona nie jest moją babcią). Rodzinne relacje z dziadkiem były.. ciężkie :/ W każdym razie chodzi o golfa z 2008 roku z przebiegiem nie całych 34 tyś. km. Samochód kupił w polskim salonie. Tak do końca nie wiem co to za wersja wyposażenia, ponieważ byłem w nim tylko chwilę ale mam numer VIN, więc jeśli ktoś mógłby pomóc to byłbym wdzięczny. Tak na prawdę nie wiem czy to jest dobra cena i czy opłaca się go wziąć. Dodam, że samochód był cały czas garażowany. Mam też 2 fotki + jedna z historii pojazdu.
nr. VIN: WVWZZZ1KZ9W090308
Cena: 20 tyś zł - powiedziała że z ceny nie zejdzie ;/ Czy opłaca się wziąć ten samochód ?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
By DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:34
 pomorskie
#260515
Tak, nie miałem za bardzo czasu przyglądnąć się autu a rzeczywistej historii tego pojazdu pewnie i tak bym się od niej nie dowiedział. W środku siedziałem może z 3-4 min. Nawet nie pamiętam czy radio miało, chociaż na pewno miało klimę. Wiadomo, musiał bym się nim przejechać ale kontakt z tą kobietą jest.. szorstki więc jest to ciężka sprawa.

Jedno jest pewne, przebieg jest rzeczywisty a w środku pachnie jeszcze nowością mimo że auto wiekowe. Stało większość czasu w garażu przy temp. powyżej 10 stopni. Ogólnie samochód wizualnie prezentuje się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
By Manios -  29 gru 2017, 10:42
 pomorskie
#260516
Jeśli kontakt jest szorstki to jak dla mnie same plusy :)
Jak jest obrażona i ma zadarty nosek a chce sprzedać to obejrzyj na spokojnie auto, tak jakbyś kupował od obcej osoby (też całej prawdy się nie dowiesz od obcego) i zdecyduj.
Nie kupuj pod presją sprzedającego, bo już widziałem wiele razy takie klimaty. A to nic dobrego.
Chłodna głowa i chłodna ocena.
Myślę że na spokojnie będziesz w stanie sprzedać go później właśnie z uwagi na mały przebieg i bezwypadkowość.
Jak Pani się dąsa w stosunku do Ciebie to niech sprzeda komu innemu :naughty:

I jeszcze powiedz mi dlaczego ma nowe blachy i zmianę właściciela w grudniu tego roku?
By DamiaN1337 -  29 gru 2017, 10:47
 pomorskie
#260517
Właściwie tylko ten mały przebieg trzyma mnie przy tym samochodzie. 1.9 tdi to mają w tym momencie po około 400 tyś przebiegu. A z tego co jestem dodatkowo pewny, to zostały wymienione wszystkie klocki i tarcze w tym samochodzie około 2 miesiące temu.
Ed. Ponieważ przerejestrowała samochód na brata, ale mimo to chce go sprzedać. Nie wiem czemu tak.. ale taki jest fakt.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  29 gru 2017, 11:25
 pomorskie
#260520
Czarne niemalowane lustra to rzadkość, po fotelach widać że to zapewne trendline, choć ma klimatronik i chyba kierownicę w skórze

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Mettenoos pisze:
29 gru 2017, 11:22
A miała sądowy glejt umożliwiający jej sprzedaż?
Jeśli nie podrobiła daty na taką przed śmiercią i podpisu dziadka to nie :cool: znam sporo takich przypadków, ludzie tak robią żeby ominąć sprawy spadkowe