Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  30 gru 2011, 0:32
 ma┼éopolskie
mettenos co się tak dziwisz :) united był robiony na trondzie też takiego mam, u mnie w kartotece jest link to oficjalnej broszury VW
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  30 gru 2011, 19:29
 ma┼éopolskie
to mój fabrycznie miał jeszcze więcej :) ale nie miałem navi i tylnego podłokietnika
przez orh -  30 gru 2011, 21:13
 ma┼éopolskie
Trendline.. Krzychoo ten Tw├│j united Grey to wi─Öcej ni┼╝ nie jeden comfortline.... Wyposa┼╝enie by┼éo na starcie zajebiste a teraz :twisted: .... Pozazdro┼Ťci─ç 8)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  30 gru 2011, 21:52
 ma┼éopolskie
Filip przecie┼╝ ten tw├│j trond to tez cwale nie taka golizna :))) przynajmniej masz czujnik deszczu :)))
przez marmi m -  30 gru 2011, 22:58
 ┼Ťl─ůskie
Krzycho pisze: przynajmniej masz czujnik deszczu :)))
tego chętnie bym się z autka pozbył...
W sumie to pomin─ů┼éem jeszcze chyba czujniki cofania kt├│re tez by┼éy w serii
przez KriSSo -  31 gru 2011, 9:23
 zachodniopomorskie
orh pisze: mam i nie u┼╝ywam 8) wycieraczek zreszt─ů te┼╝.
Ja tak samo, wycieraczki i kierunkowskazy s─ů dla mi─Öczak├│w :)
przez orh -  31 gru 2011, 18:35
 ma┼éopolskie
piter_ldz pisze:
orh pisze:Nano technologia to fajna sprawa... Nie dowierzalem że to może działać a jednak ...
a czego konkretnie uzywasz ?
Poniewa┼╝ poprzedni w┼éa┼Ťciciel wymieni┼é u mnie szyb─Ö przedni─ů na nowa ori w Aso wi─Öc po zakupie za┼éo┼╝y┼éem sobie " niewidzialn─ů wycieraczk─Ö" mia┼éa by─ç na 3-4 miesi─ůce a teraz mam dopiero drug─ů warstw─Ö i dzia┼éa wy┼Ťmienicie. Do tego stopnia ze u┼╝ywam wycieraczk─Ö naprawd─Ö rzadko .... Tak ┼╝e w┼éa┼Ťnie p┼éyn ( Sonax nano a jak┼╝e) wla┼éem ostatnio w styczniu :). Dlatego polecam ka┼╝demu...
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  01 sty 2012, 14:08
 ma┼éopolskie
potwierdzam, to dzia┼éa mia┼éem okazj─Ö widzie─ç to na w┼éasne oczy jak kropelki spier... z szyby pod wp┼éywem pr─Ödko┼Ťci :)
przez Art'ek -  01 sty 2012, 14:18
 -------
ok ja tez testowalem juz kilka
autoland,unique i ta mgielka jak juz trzeba uzyc wycieraczki w niskich predkosciach szczegolnie w nocy mnie mega wkurzala a ty jaka uzywasz?? pytam bo nie wiem wlasnie czy spr jeszcze z tak polecanym rain-x no i za pare dni z 4nano ma sie cos pojawic
przez orh -  01 sty 2012, 14:20
 ma┼éopolskie
Najbli┼╝szy weekend modowy :mrgreen: w Krakowie b─Ödziemy wreszcie "instalowa─ç" u Krzy┼Ťka w aucie..... b─Ödzie okazja sprawdzi─ç dzia┼éanie :D . U┼╝ywam Diamondbrite Rainco┼Ťtam :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8