Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Awatar u┼╝ytkownika
przez Bruce -  27 lip 2014, 22:16
 mazowieckie
mosespl pisze:U mnie trendline 2006 na niemcy 1.9 tdi dsg dpf goal
- Climatronik 2 strefowy
- Podgrzewane fotele
- Czujnik deszczu
- czujnik zmierzchu
- Tempomat
- Podgrzewane dysze sprysk przednich
- Spryskiwacze na swiatla(nie xenony)
- Zderzaki i elementy zew w kolorze nadwozia
- W srodku listwa sportowa hehe
- Lusterko wsteczne sciemnianr
- Schowek klimatyzowany
- Halogeny
- Felgi 16 seria vw
- W srodku listwy na dole srebrne z napisem goal
- isofix
- Abs i esp
- Siedzenia regulowane obydwa gora dol obszyte czerwona nitka oraz kierownica skorkowa z identycznym obszyciem.
Ogolnie to karteczka z wyposa┼╝eniem dodatkowym jest bardzo dluga.
Pierwszy raz sie spotkalem z takim dopasem w trendline wersji. Wczesniej mialem plusa w wersji trendline to nie mial nawet komputera pokladowego
Czy to czasem nie jest wersja Comfortline ?
przez mosespl -  31 lip 2014, 22:33
 dolno┼Ťl─ůskie
Bruce pisze:
mosespl pisze:U mnie trendline 2006 na niemcy 1.9 tdi dsg dpf goal
- Climatronik 2 strefowy
- Podgrzewane fotele
- Czujnik deszczu
- czujnik zmierzchu
- Tempomat
- Podgrzewane dysze sprysk przednich
- Spryskiwacze na swiatla(nie xenony)
- Zderzaki i elementy zew w kolorze nadwozia
- W srodku listwa sportowa hehe
- Lusterko wsteczne sciemnianr
- Schowek klimatyzowany
- Halogeny
- Felgi 16 seria vw
- W srodku listwy na dole srebrne z napisem goal
- isofix
- Abs i esp
- Siedzenia regulowane obydwa gora dol obszyte czerwona nitka oraz kierownica skorkowa z identycznym obszyciem.
Ogolnie to karteczka z wyposa┼╝eniem dodatkowym jest bardzo dluga.
Pierwszy raz sie spotkalem z takim dopasem w trendline wersji. Wczesniej mialem plusa w wersji trendline to nie mial nawet komputera pokladowego
Czy to czasem nie jest wersja Comfortline ?
No wlasnie nie myslalem moze ze to cooline ale na karteczce jest napis golf v 1.9tdi trendline ale tak jak pisalem karteczka z kodami doposazenia bardzo dluga ale jestem bardzo zadowolony tylko dsg sie odzywa przy redukcji na dojazdach przy zmianie z 2 na 1 i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac... Poza tym auto godne mistrza szkoda tylko ze 105 kucy
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R -  31 lip 2014, 22:41
 mazowieckie
mosespl pisze: No wlasnie nie myslalem moze ze to cooline ale na karteczce jest napis golf v 1.9tdi trendline ale tak jak pisalem karteczka z kodami doposazenia bardzo dluga ale jestem bardzo zadowolony tylko dsg sie odzywa przy redukcji na dojazdach przy zmianie z 2 na 1 i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac... Poza tym auto godne mistrza szkoda tylko ze 105 kucy
Tylko pogratulowac takiego egzemplarza...
przez mosespl -  02 sie 2014, 23:06
 dolno┼Ťl─ůskie
Poczytalem troche o odkodowaniu vinu i nie ma wszystkich info za free ale jak wpisywalem to kraj pochodzenia rocznik sie zgadza:p nie straszta moj golfindzer jest w formie caly czas i nie moze by─ç skladakiem:p chcialem zajrzec do bagaja obadac druga naklejke ale mam wlozony wklad z kolem zapasowym i roznymi kieszonkami i nje chcialo mi sie wyciagac:) ale sprawdze w wolnej chwili co oznaczaja kody od wyposazenia dodatkowego
przez DaaV -  01 mar 2015, 14:13
 ┼Ťl─ůskie
Mam pytanie, wersje United, Goal i Tour s─ů to wersje Trendline - ale czy ka┼╝da z tych wersji wyposa┼╝enia obowi─ůzkowo posiada┼éa napisy na karoserii za tylnymi drzwiami? Czy je┼╝eli tego napisu nie ma to co┼Ť jest ju┼╝ podejrzanego? :hmmm:
Awatar u┼╝ytkownika
przez lemonka -  01 mar 2015, 14:58
 warmi┼äsko-mazurskie
DaaV pisze:Mam pytanie, wersje United, Goal i Tour s─ů to wersje Trendline - ale czy ka┼╝da z tych wersji wyposa┼╝enia obowi─ůzkowo posiada┼éa napisy na karoserii za tylnymi drzwiami? Czy je┼╝eli tego napisu nie ma to co┼Ť jest ju┼╝ podejrzanego? :hmmm:

Kto┼Ť usun─ů┼é i tylko tyle... chyba ze ┼é─ůczony samoch├│d ale to chyba najgorsza wersja.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tyson -  01 mar 2015, 16:52
 mazowieckie
z takimi naklejkami/napisami to jest r├│┼╝nie. Komu┼Ť si─Ö nie podoba i wywala, a kupuj─ůcy od razu podejrzewa napraw─Ö blacharsk─ů...
W ka┼╝dym b─ůd┼║ razie trzeba zwr├│ci─ç na to uwag─Ö i dok┼éadnie zbada─ç miernikiem.
przez golfiarz -  02 mar 2015, 16:03
 wielkopolskie
kto┼Ť jak zamawia┼é w serwisie te┼╝ m├│g┼é sobie zaznaczy─ç , ┼╝e nie ┼╝yczy sobie napis├│w na tylnych b┼éotnikach, tak┼╝e to bywa r├│┼╝nie.
Ale w 99% w oryginalne powinno by─ç.
pzdr
Awatar u┼╝ytkownika
przez paku -  31 gru 2015, 11:38
 ma┼éopolskie
To ja si─Ö pochwale swoim trendlinem ;)

-4 elektryczne szyby
-podgrzewane i elektryczne lusterka
-climatronic dwustrefowy
-klimatyzowany schowek
-Przednie fotele z regulacj─ů wysoko┼Ťci
-Skórzana kierownica, ręczny i gałka zmiany biegów