Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
czas leci
w Niemczech dla miejscowych ma stać się GTI spełnieniem marzeń z dzieciństwa

http://www.autobild.de/artikel/vw-golf- ... 91146.html" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S. przy okazji taki wyj┼Ťciowy z 2005 roku z euro to ok 50 ty┼Ť na ┼╝ywca przeliczone
kolega scandaloo chyba co┼Ť za tyle go sprzedawa┼é i si─Ö uda┼éo jak dobre zadbane autko
oczywi┼Ťcie u nas sprowadzone i poobijane czasem wersje z USA zani┼╝aj─ů troch─Ö ceny

ale przy okazji jestem ciekaw ile stoi teraz taki golf GTI z 2007 roku wersja EU z DSG? :idea:
ile mo┼╝na by┼éoby za niego dosta─ç? m├│j ma 42 ty┼Ť przebiegu :wink: powa┼╝nie po 4 latach :shock:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2011, 0:19 przez speedbass, ┼é─ůcznie zmieniany 2 razy.
gdyby nie wersje USA to przynajmniej te 10ty┼Ť z┼éoty by┼éy by u nas dro┼╝sze,do tego te r├│┼╝ne szroty.. ja mojego sprzeda┼éem za 49ty┼Ť :) auto mia┼éa wszystko zrobione na bie┼╝aco - nic tylko wsi─ů┼Ť─ç i jecha─ç , klient kt├│ry kupi┼é wp┼éaci┼é pieni─ůdze i dopiero przyjecha┼é i poraz pierwszy zobaczy┼é na ┼╝ywo samoch├│d , tak widzia┼é go tylko na zdj─Öciach :) teraz ceny spad┼éy troche jeszcze bo pokazuja sie u┼╝ywane GTI 6.
ładny egzemplarz

tak sobie g┼éo┼Ťno my┼Ťl─Ö; tylko ja si─Ö pytam co on ma czego nie mam ja :wink:
on chce 86 tys w przeliczeniu :? kto to u nas da? doceni, uwierzy w przebieg?

ale ładna sztuka :roll:

wychodzi ┼╝e ┼╝─ůda 50% z tego co u siebie zap┼éaci┼é i co┼Ť tam w┼éozy┼é
Awatar u┼╝ytkownika
przez Forest -  29 mar 2011, 23:45
 wielkopolskie
To s─ů egzemplarze dla Niemca a nie dla polaka. Ostatnio obserwowa┼éem pi─Ökn─ů bia┼é─ů sztuk─Ö pi─ůtki R32. Praktycznie mia┼éa wszystko, kompletnie wszystko w┼é─ůcznie z rzadkimi g┼é─Öbokimi fotelami, chyba recaro, rocznikowo ko┼äc├│wka produkcji MK5, przebieg nieca┼ée 20 tys km. Taki Golf by┼é wystawiony za 120 tys z┼é. Poszed┼é w nieca┼éy tydzie┼ä ;)
Forest pisze:To s─ů egzemplarze dla Niemca a nie dla polaka. Ostatnio obserwowa┼éem pi─Ökn─ů bia┼é─ů sztuk─Ö pi─ůtki R32. Praktycznie mia┼éa wszystko, kompletnie wszystko w┼é─ůcznie z rzadkimi g┼é─Öbokimi fotelami, chyba recaro, rocznikowo ko┼äc├│wka produkcji MK5, przebieg nieca┼ée 20 tys km. Taki Golf by┼é wystawiony za 120 tys z┼é. Poszed┼é w nieca┼éy tydzie┼ä ;)

jak z Recaro i full to jako n├│wka R32 kosztowa┼é ze 180-190 ty┼Ť jak nie wi─Öcej to 120ty┼Ť jak okazja i tak co najmniej 1/3 straci┼é, ale to nie na nasze prze┼éo┼╝enie cenowe i polskie podej┼Ťcie do autka jako hobbistycznego dzie┼éa sztuki
ilu z nas próbowało sprzedać autko super przerobione i musiało wracać do serii, aż szkoda, bo nie było chętnych albo się bali
kto uwierzy ile tam nieraz kasy jest utopione i czasu i wysiłku
mało kto wierzy, że przerobione autko jest naprawdę dopieszczane i chronione jak mało które
takie egzemplarze to rodzynki z gara┼╝u dla pasjonat├│w, kt├│rzy si─Ö znaj─ů i nie wymy┼Ťlaj─ů na si┼é─Ö, ┼╝e co┼Ť chyba musia┼éo by─ç nie tak
ja w 4 lata mam 40 ty┼Ť i sezon zimowy w gara┼╝u a kto uwierzy przy sprzeda┼╝y :? :( a┼╝ ┼╝al sprzeda─ç i cz┼éowieka szlag trafia przy wycenie

takie ┼╝ycie i wyceny
Awatar u┼╝ytkownika
przez Forest -  30 mar 2011, 0:02
 wielkopolskie
Dok┼éadnie. Ceny w polsce dyktuj─ů handlarze swoimi z┼éomami. Ja te┼╝ bym mojego GT Sporta nie sprzeda┼é za 60 tys ile da┼éem tylko musia┼é bym zej┼Ť─ç do 50 albo ni┼╝ej. Ale tak to jest jak si─Ö kupuje auto w ca┼éo┼Ťci i przyje┼╝d┼╝a na ko┼éach do kraju ;)
mo┼╝e faktycznie rodzynki trzeba wystawia─ç na moto niemieckim to kto┼Ť tam doceni o ile nas si─Ö nie przestraszy :wink: :mrgreen:
za cen─Ö nawet statystycznie obni┼╝on─ů za 4 latka wychodz─ůc od ceny standardowej plus opcje i z tak ma┼éym przebiegiem i zadbane autko to i tak musia┼ébym ca┼éowa─ç po r─Ökach ┼╝eby nie wraca─ç do serii i nie kombinowa─ç :( patrz─ůc na nasze realia
Forest pisze:MK5 GTI nadal potrafi sporo kosztowa─ç. Ostatnio przegl─ůda┼éem mobile.de i natrafi┼éem na taki rodzynek - http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Niewiem jak Wy, mo┼╝e jestem nienormalny, ale wola┼ébym tak─ů limitowan─ů V ni┼╝ zwyk┼é─ů VI GTI ;)

Co to za rodzynek jak ma zderzak nieoryginalny ;)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Forest -  30 mar 2011, 11:17
 wielkopolskie
pgmaster pisze:
Forest pisze:MK5 GTI nadal potrafi sporo kosztowa─ç. Ostatnio przegl─ůda┼éem mobile.de i natrafi┼éem na taki rodzynek - http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Niewiem jak Wy, mo┼╝e jestem nienormalny, ale wola┼ébym tak─ů limitowan─ů V ni┼╝ zwyk┼é─ů VI GTI ;)

Co to za rodzynek jak ma zderzak nieoryginalny ;)
A mnie si─Ö podoba wydech i zderzak R32 :) Po za tym zawsze mo┼╝na przej┼Ť─ç z powrotem na zderzak 30 Edition/GT Sport i mie─ç 100% orygina┼é ;)
przez ArekK -  31 mar 2011, 9:41
 mazowieckie
pgmaster pisze:No mi tez sie podoba ale skoro to ED30 to ja bym zostawil oryginal.
I zmiana nie taka prosta bo trzeba jeszcze powalczyc z wydechem ;)
Dok┼éadnie jak ju┼╝ jest oryginalnie ED30 to niech b─Ödzie ED30 w 100%. Zderzak tylny z R32 jest super ale osobi┼Ťcie nie lubi─Ö mieszania mi─Ödzy kultowymi wersjami tego samego modelu.
W zwyk┼éych odmianach jak najbardziej mo┼╝na sobie zapoda─ç jakie┼Ť detale z "topowych" wersji ale jak ju┼╝ si─Ö ma t─ů "topow─ů" to trzeba j─ů jak najbardziej pozostawi─ç j─ů w oryginale.

Wyj─ůtkiem jest mie─ç np. GTI i wystylizowa─ç je w pe┼éni na ED30 :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 87