Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By otreb -  13 wrz 2017, 0:20
 mazowieckie
#256937
Manual, ale znam DSG jeżdżące dobrze 250kkm, natomiast zawsze jest ryzyko przy takich przelotach

Blok cały mam sprawny, koszty remontów słyszałem tylko od znajomych
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 wrz 2017, 16:36
 pomorskie
#256949
wojtek-e30 pisze:Kolego z takim podejściem to żadnego auta nie kupisz bo będziesz się bał, że coś się popsuje.
jest takie powiedzenie "nie idź do ognia to się nie sparzysz" :P
Awatar użytkownika
By otreb -  13 wrz 2017, 17:57
 mazowieckie
#256952
wojtek-e30 pisze:Kolego z takim podejściem to żadnego auta nie kupisz bo będziesz się bał, że coś się popsuje.
A już na pewno nie można kupować tak auta sportowego, chyba że jest się jednym z tych cwaniaków co zmieniają co 9 miesięcy żeby przypadkiem nie zrobić serwisu olejowego i hamulcowego i nie zapłacić ubezpieczenia
By m4c13k -  18 wrz 2017, 14:33
 wielkopolskie
#257059
W odpowiednim temacie się witałem, ale zrobię to drugi raz;) Panowie, szukam 5 gti najprawdopodobniej, a że moja wiedza na temat VW jest jakby to powiedzieć, żadna. Przybyłem po poradę. Zainteresowało mnie jedno ogłoszenie a racji tego, że dzieli mnie mnóstwo kilometrów od potencjalnego auta, chciałbym was prosić o pomoc.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... z6UBW.html

Chciałbym bardzo wierzyć w taki przebieg, ale wiem jak wygląda sprawa... Chociaż sam miałem accorda type-r z 1998 roku z oryginalnym przebiegiem 174,000. Coś więcej na temat tego egzemplarza?
Awatar użytkownika
By otreb -  19 wrz 2017, 19:12
 mazowieckie
#257096
Jak dla mnie wygląda całkiem w porządku, po wnętrzu nie widać śladów zużycia więc albo ktoś się mocno napracował żeby je zatrzeć włącznie z zaszywaniem boczków w fotelu kierowcy u tapicera i wymianą większości przełączników albo faktycznie jest to zadbane auto.

Jak przyjechał rok temu z Niemiec to pewnie możesz sprawdzić całą historię serwisową - od tego bym zaczął. Zobacz jak narastały przebiegi. Kwestia tylko czemu ktoś się tak ładnego auta pozbywa po kilkunastu miesiącach?
By Rost -  19 wrz 2017, 19:20
 małopolskie
#257098
Wygląda okey na pierwszy rzut oka, i myśle, że po głębszym przyjrzeniu nie będzie inaczej. Fotele są w bardzo ładnym stanie, często po bokach materiał już pęka a tu jest ładnie.
By m4c13k -  19 wrz 2017, 20:30
 wielkopolskie
#257100
Dzieki za info, to juz cos. Panowie powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, mam VIN, mozna cos z niego wyczytac? W sprowadzonym bmw mialem dostep do calej historii serwisowej, o ile oczywiscie naprawy byly dokonywane w aso, czy tu jest podobnie?

Gdyby był ktos kto mieszka w tej czesci polski to chetnie zaplacilbym za wstepne obejrzenie auta, ja mam prawie 400 kilometrow;) i gdyby ktos z was mial cos ciekawego na sprzedaz to dawajcie pw;)
By Rost -  23 sty 2018, 12:50
 małopolskie
#261311
v.valdes pisze:
20 sty 2018, 18:12
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 3a3df2a879

wrzucam ogloszenie, jako temat do dyskusji :)

czy tak wyżyłowane pirelli w DSG ma sens ? jak długo to jeszcze pojezdzi ?
200 tys przebiegu prawie i 400 koni... brzmi fajnie ale mogą się zacząć inwestycje :oczko: :oczko: :oczko:
zobacz sobie tego:
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-gti-p ... 23d55bc318
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87