Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By wojtek-e30 -  15 lip 2017, 18:43
 warmińsko-mazurskie
#254629
Pirelli z 2008 roku to i za 40k nie byłaby wygórowana cena, za tyle to zwykłe GTI i to z początków produkcji można szukać.
Napisz co z nim nie tak, czy mocna przygoda była.
By Rost -  15 lip 2017, 22:00
 małopolskie
#254645
v.valdes pisze:Witam, kupię GTI ed. Pirelli lub GTI ed.30 w bardzo dobrym stanie.

oglądałem to auto: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 3550d0b192
i nikomu nie polecam :)
Zobacz tego:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 43cdd8b7db

a tutaj kolega Miszkie z forum sprzedaje Gti:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 1c105d32d9
Awatar użytkownika
By v.valdes -  16 lip 2017, 13:05
 dolnośląskie
#254661
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... 3550d0b192

tak więc auto w bardzo przeciętnym stanie. Silnik ma problem z odmą, DSG ok, stan lakierniczny gorzej niż zły. masa rys, zadrapań, wgniotek, auto było trafione celowo kamieniem :D felgi często spotykały się z krawężnikami, pęknięty klosz ksenona. w środku lata facet jezdzi na zimówkach z przodu i łysych letnich z tyłu. Wnętrze w miarę ok, ślady zużycia na DSG i radiu ktory wygladalo bardzo słabo. klima działała. VAG nie pokazał żadnych błędów

koszt doprowadzenia tego auta do stanu używalności to około 10tys :D
1 wymiana opon, ewentualnie felg
2 wymiana rozrządu
3 problem z odmą
4 tarcze, klocki
5 lewarek DSG, radio
6 stan lakierniczny - przykry, auto praktycznie do malowania.
p.s. wiem ze pirelli to koszt ok 35-50 tys zł. takiego auta szukam

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
w nawiązaniu do linka, który mi wyżej podrzuciłeś - Srebrny pirelli fajny, ale strasznie ubogie wnętrze + pytanie co w aucie bez xenona robi spryskiwacz ?

p.s. interesuje mnie auto od 2007roku
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  16 lip 2017, 13:29
 śląskie
#254663
@v.valdes 10 tys to trochę fantazja Cię poniosła :naughty:
opony z 2tys
radio do 100zł
lewarek pewnie też ze 100zł
Tarcze słabe faktycznie? z ok 500zł
lakierowanie całego auto ? nie wiem z ok 2000zł ?
odma też pewnie kilkanaście zł
rozrząd 800zł ?
były wersje ze spryskiwaczami na zwykłe lampy.
By Rost -  16 lip 2017, 17:48
 małopolskie
#254673
v.valdes pisze: pytanie co w aucie bez xenona robi spryskiwacz ?
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał pakiet zimowy czyli: podgrzewane fotele, spryskiwacze lamp i bodajże podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby czołowej.

Ramzes pisze:2 tys lakierowanie całego auta? Chyba pomyliłeś klawisze i chhciales napisać 3-3.5 tys po znajomosci. Pojedź sobie do Aso i powiedzą 500-600 za element
Kiedyś pytałem 7000 zł lakier zwykły nie metaliczny
By wojtek-e30 -  16 lip 2017, 21:49
 warmińsko-mazurskie
#254685
Jeśli jest tak jak piszesz z tym żółtym to raczej warto za tą cenę i pomału sobie doprowadzić do ideału :)
Jedynie to malowanie może zniechęcać bo nigdy nie pomalujesz jak fabryka, reszta to pierdoły.
By Rost -  18 lip 2017, 8:31
 małopolskie
#254732
v.valdes pisze: p.s. wiem ze pirelli to koszt ok 35-50 tys zł. takiego auta szukam


W PL to są jednostkowe egzemplarze. Był swojego czasu egzemplarz żółty w Krakowie na sprzedaż salon Polska, a mimo tego miał wszystko w wyposażeniu. Może warto po Pirellke pojechać do Niemiec... czasami można trafić lekko dłubniętą tak w okolicach 49-52 tys
Awatar użytkownika
By v.valdes -  18 lip 2017, 17:22
 dolnośląskie
#254744
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... yZtE9.html

auto o ktorym mowisz to zapewne to w linku powyżej. wygląda swietnie, byc moze go obejrzę.
po rozmowie telefonicznej wiem, ze auto bylo malowane - niby po probie kradziezy. no cóż....
po VINIE sprawdzilem ze auto pokonało miedzy rokiem 2014 a 2017 7 tysiecy kilometrow. a od zimy stoi.
mały przebieg, ale jak auto od 3 lat niby stoi to jego stan techniczny moze byc rozny.

albo to wszystko gruby wał :p i z przebiegiem i bezwypadkowością auta

Dodano po 2 minutach 21 sekundach:
mam do okolic krakowa kawał drogi, być moze ktoś z forumowiczów widział to auta i moze cos o nim napisac...
By Rost -  18 lip 2017, 21:49
 małopolskie
#254753
Nie zastanawiaj się Pirelli wszystko mające, od pierwszego właściciela, i to jeszcze Salon Polska...
To że malowane to rodzyn, więc,każda będzie malowana, picowana, poprawiana itd.

Możesz zapytać czy gość nie podjedzie do Katowic np. zawsze masz bliżej, niż do Krakowa.

Ja bym Tobie mógł to auto obejrzeć gdyż jestem z Krakowa, ale wierz mi nie wiem jak dokładnie sprawdzić auto pod kątem bezwypadkowości, nie dysponuje nawet czujnikiem lakieru niestety.
Awatar użytkownika
By v.valdes -  20 lip 2017, 20:18
 dolnośląskie
#254827
auto niby bylo malowane, wiec czujnik lakieru zbędny.
spodziewam sie lakieru w bardzo dobrym stanie, gorzej z mechaniką skoro auto tyle czasu stało.

auto w ogloszeniu było juz jakies pół roku temu. naprawdę nikt go wtedy nie oglądał ?
Awatar użytkownika
By v.valdes -  04 sie 2017, 21:49
 dolnośląskie
#255477
z tego co od razu rzuca się w oczy to to, że autko w miarę zadbane ;p
ma wymienione obie rączki drzwi, przyciski i wylacznik świateł.
tylna klapa dziwnie spasowana, nie oryginalny emblemat GTI też mówi, że było tam coś kombinowane.

radio to jakiś chinol udający RNS510.

poza tym wart obejrzenia, cena spoko.
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 87