Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Forest -  01 kwie 2011, 16:14
 wielkopolskie
#40899
100 tys zł z haczykiem. Według mnie cena dobra. Taki Golf kosztował z 180 tys zł. Wyposażenie kompletnie włącznie z rzadkimi fotelami czy nawet otwieraniem bramy garażowej. Dla mnie bomba, jakbym wygrał w totka to kupuje takiego właśnie Golfa :D
By skandaloo -  01 kwie 2011, 17:17
 mazowieckie
#40903
przeciez za tyle to już kupisz Golfa 6 R duzo nowsze auto, szybsze ,mnie palące z przebiegiem mniejszym aniżeli 10tyś km.......no i dużo ładniejsze chociaż ten R32 również super ale do 6 R niema podejścia... stosunkowo małym nakładem pieniedzy program+wydech 6 R robisz co chcesz z takim R32 chociaż już seria lepiej jedzie od R32 , jedyne to zajebisty dźwięk R32.
By speedbass -  01 kwie 2011, 22:16
 pomorskie
#40918
skandaloo pisze:ale za 115-120tys złoty bez problemu a przeciez ten R32 kosztuje prawie 25tys euro plus wysoka akcyza bo powyzej 2.0 litry i robi sie to samo... jesxcze niedawno stał taki niebieski cos kolo 120 tys złoty
powyżej 2,2 litra faktycznie akcyza-haracz robi swoje w cenie
jakoś z Włoch mi sprzęt nie podchodzi
By antoś -  16 sty 2012, 22:30
 łódzkie
#59904
Witam,

postanowiłem założyć temat jako, że mój kolega szuka(ł) GTI dla siebie i obejrzał dwie sztuki, toteż pomyślałem że warto się podzielić wiedzą jaką uzyskał. :)

Żeby ten temat miał jakiś sens musi w nim być porządek. Najlepiej jakby był zrzut (screen) ogłoszenia, w opisie jakieś podstawowe informacje na temat auta, czyli miejsce w którym auto się znajduje, nr rejestracyjny jeżeli znany bądź widoczny na ogłoszeniu czy też numer VIN. :)

W tym temacie wklejajcie linki do ogłoszeń jeżeli szukacie Golfa GTI, może ktoś widział to auto, a może da się coś wywnioskować po zdjęciach. Proszę, aby w tym temacie konstruktywnie wypowiadały się osoby znające się na autach:P


Golf GTI 2005 DSG
Miejsce: Warszawa
Auto ma do wymiany napinacz (silnik hałasuje po rozgrzaniu), tuleje przednich wahaczy, przednie tarcze i klocki, oraz chyba sprężarkę klimatyzacji.
Pierwszy właściciel auta, kupione w polskim salonie. Stan wnętrza jak na ten przebieg bardzo dobry, lekko przetarte manetki DSG. Z zewnątrz kilka rys i wgięte drzwi. Powłoka lakiernicza oryginalna. Parametry silnika w normie. Można negocjować, realna cena za to auta jest niższa niż w ogłoszeniu.


Golf GTI 2009 DSG
Miejsce: Warszawa
Auto uderzone w przód, malowany przód, komora silnika oraz prawe drzwi szpachlowane. Co oczywiste wyjmowany silnik. Turbina trochę się poci, cofa zapłony (co może być winą paliwa). Nic specjalnego, choć cena niska. Silnik to już nowy TSI.

Tutaj raport z Carfax:
http://www.bezwypadkowy.net/forum/123-o ... n%20false;
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 23:47 przez antoś, łącznie zmieniany 1 raz.
By antoś -  16 sty 2012, 23:32
 łódzkie
#59914
Wersje USA z końca produkcji miały silniki TSI.

Wiesz, 90% tego co jest na allegro to są straszne trupy, więc dobre GTI ma wysoką cenę. Cena tego czarnego jest w rzeczywistości niższa o jakies 5 tys. zł.

Myślę, że za takiego jak Ty masz spokojnie możesz wołać w okolicy 60 tys. zł. :)
Awatar użytkownika
By Forest -  16 sty 2012, 23:37
 wielkopolskie
#59916
Dokładnie. Nie sugerujcie się trupami z Allegro i nie sprzedawajcie swoich cudeniek za grosze. Wystarczy wejść na mobile.de i zobaczyć po ile są zadbane nie kombinowane samochody, często o kilka ładnych tysięcy droższe niż w Polsce ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 87