Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By antoś -  22 lut 2012, 22:18
 łódzkie
#63470
+1

Na początku jak kupiłem swojego to trochę mnie bolało, że to poczciwy 2005, ale jak potem zobaczyłem auta kilka lat młodsze, które wyglądają jakby były po powodzi, albo były kurnikiem to już się tym zupełnie nie przejmuje. 8)
By speedbass -  01 mar 2012, 8:52
 pomorskie
#64134
u nas też można za te pieniądze dostać lepszego z mniejszym przebiegiem i zadbanego w tym roczniku
ale pewnych GTI jest mało i trzeba znać źródło, klienta, auto
trafić na maniaka auta który nie sprzedaje bo pozbywa się złomu tylko ma nową wizję swojego hobby
albo zmusza go sytuacja życia do zmiany
dobre pewne i zadbane egzemplarze zawsze są w cenie, nikt za darmo nie pozbędzie się rodzynka i miłości życia :mrgreen:
kiedy kasy wrzucił dużo, wiadomo się nie zwróci, ale zna wartość wozu
ja gdybym oddał załóżmy za 60t i tak byłbym w plery ze 90t :shock: :oops:
więc przy braku innej prawdziwej okazji aż żal, bo autko doinwestowane i wyjątkowe a kłócić się o 5zł nie ma sensu
niestety na zachodzie jak przejrzy się ceny dobre egzemplarze i nie zajeżdżone z dobrym wyposażeniem swoje kosztują
+ opłaty swoje wciągną koszty
a u nas obniżają cenę te z USA i z dużymi przebiegami bądź po przejściach też te z tzw. zachodu
w danym roczniku i 10 tyś różnicy między wersją USA a EU :cry:
a u nas wiadomo, wielu zaczyna od ceny za chwilę to samo wrzucić w naprawę bądź poprawki po poprzednim właścicielu
z tuningiem tak samo, poprzednik zdejmuje bo nie zejdzie autko by nowy klient założył to samo za tydzień i był szczęśliwy :wink:
poza tym nie tylko w 2.0 TDI ale i w TSI Turbo czasem po 100tyś jak się źle trafi inwestuje się w tyś zł, a znam takich co tak mieli :wink:
a kubełki wygniecione to i problem u mnie, mimo diety i tak za duży tyłek :oops: :!: i efekt taki łatwo i szybko można osiągnąć
bo fotele nie są zbyt wielkie a te skóry alkantary z produkcji też nie są najwyższej "skórzanej" jakości :x
Awatar użytkownika
By Forest -  01 mar 2012, 20:56
 wielkopolskie
#64194
Kiedyś na Allegro była piękna Golfina GTI 30Edition w bieli, praktycznie na full wypasie, miała wszystko, xeny, szklany dach, rsn510, dsg, skóra z kratą. Do tego przebieg 30 tys km, fotki bardzo wyraźne i było widać, że auto bez żadnej skazy. No, ale cena 79 tys zł. Więc no takie autka w PL się zdarzają, ale trzeba za nie kasę wyłożyć większą, jak w DE ;) Nikt nic za pół darmo nie odda.
By speedbass -  03 mar 2012, 22:00
 pomorskie
#64356
przy takim opisie w ogłoszeniach zawsze mnie jakoś wzdryga
chodzi o sposób opisu auta tzw. profesjonalne :wink:
ze zdjęć przyznaję się słabo można ocenić auto
nie chce dyskredytować auta na odległość czy chwalić
na pewno umyte na sprzedaż, środek może też - czysta tapicerka przy 100tyś km
może przesadzam dla mnie ma za bardzo świecącą kierownicę jak na taką niedobitą tapicerkę
kiera może po mleczku :roll: tylko ona?
przeszło kombinat Poznań?, ramka poznańska VW a to już może znaczy wiele, bo auto z DE na sprzedaż
więc różnie to bywa
wiem jedno GTI dobre z DE kosztują swoje więc powinno kosztować więcej i jeszcze ktoś ma zarobić
w tym roczniku stoją więcej, więc okazja na pewno, a jeśli okazja to.... trzeba uważać
zawsze nie wiem, dlaczego ktoś wszystko wymienia na nowe przed sprzedażą
rozrząd jak ma udokumentowane wszystko i I właściciel i igła to przy 90tyś po co?
100tyś i więcej już przeraża, może dlatego jest 97tyś km?
po 100tyś krąży opinia, że na TFSI trzeba uważać więc...
felgi nieoryginalne od GTI, reszta niby ok, choć po co zdjęcie jakiejś opony? zapewne markowej :wink: :oops:
sorki za komentarz, ale naszły mnie takie wątpliwości, obym się mylił :mrgreen:
By Jedi -  03 mar 2012, 23:04
 -------
#64361
u mnie też takie opisy budzą obawy i dlaczego ktoś właśnie wymienia tyle rzeczy przed sprzedażą...

opony akurat markowe, bo to pirelli p7 cinturato, a z tyłu to chyba pasek widać na oponie, czyżby nowa?

poza tym widać zaparowany przedni halogen, w środku kierownica nie wygląda na zbyt świeżą jak na 97tys km, no i gałka zmiany biegów - z gofa VI GTD??
By speedbass -  03 mar 2012, 23:32
 pomorskie
#64362
Jedi pisze: no i gałka zmiany biegów - z gofa VI GTD??
nie przesadzaj: opis mówi jednoznacznie :arrow: Volkswagen Golf GTI -200KM ORYGINAŁ-SUPER STAN :mrgreen: nie znasz się :lol:
o oponach miałem właśnie na myśli, że doinwestowane jakoś dziwnie auto, skoro takie dobre na takich nieoryginalnych felgach
podarunek? bo jak świeże to też trochę kosztowały
wracam do myśli, że ktoś musi zarobić swoje
więc po co te inwestycje?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 87