Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
#207845
kasander pisze:jak nauczy sie na Golfie to dostanie w nagrodę mojego DZIADKA 360 koni

Obrazek Uploaded with fotem.pl,Obrazek Uploaded with fotem.pl,Obrazek Uploaded with fotem.pl, URL=http://www.fotem.pl/show/full/442a01d55 ... 6f02362f2c]Obrazek[/URL] Uploaded with fotem.pl,
Takiego w124 na szerokiej listwie to bym z chęcią do siebie kupił
#208350
kasander pisze:Dla mnie klasyk to auto kolekcjonerskie, którym nie jeździ sie dziennie, wtedy zgadzam sie wszystko w oryginale ,ale ja często dziadkiem jeżdżę. Odrestaurowałem go sobie dla mnie i według mojego gustu ,wiem nie każdemu sie to podoba. :)
panowie to chyba nie czas i pora na takie tematy
#284154
Witam.

Ostatnio nabyłem Golfa GT z 2006 i pytanie mam - dlaczego wszyscy pukają się w głowę i mówią, że oszalałem? :roll:

1.4 TSI 170 KM. Na liczniku 248'200 km. Przy 232'600 poprzedni właściciel miał jakąś awarie silnika, auto kopciło na niebiesko. Zmienił rozrząd za prawie 4'000 zł a za 3'200 zł była regeneracja silnika - tyle wyczytałem z faktur. Autko zalewam pb98, leje 5w30 i użytkuje 2 miesiąc. Zakochałem się w tym sprzęgle i radości z jazdy.

Mam lekką noge i wiem, że GT to nie GTI a 170 kucy i 1.4 z podwójnym turbo potrafi być uciążliwe jak się jeździ rajdowo po mieście więc liczę, że posłuży. Auto robi dziennie 40 km.

Według Was - podjeżdżę tym trochę czy zaraz się rozleci bo "1.4 tsi to lipa a po regeneracji i 250 kkm to już trup"? :hi:
#284156
PanJanuszNowak pisze:
16 lis 2020, 18:24
dlaczego wszyscy pukają się w głowę i mówią, że oszalałem?
Oszalałeś, piknij sie w głowę :PP
PanJanuszNowak pisze:
16 lis 2020, 18:24
Przy 232'600 poprzedni właściciel miał jakąś awarie silnika, auto kopciło na niebiesko. Zmienił rozrząd za prawie 4'000 zł a za 3'200 zł była regeneracja silnika - tyle wyczytałem z faktur.
Pierwsza regeneracja od nowości? Masz faktury i historię serwisu ASO od nowości? Poprzedni właściciel naprawił auto naprawdę dla siebie czy pod sprzedaż? W przeciwnym razie historia nie jest miarodajna
Według Was - podjeżdżę tym trochę czy zaraz się rozleci bo "1.4 tsi to lipa a po regeneracji i 250 kkm to już trup"? :hi:
Życzę ci jak najlepiej ale sam nigdy w życiu bym auta z tym silnikiem nie kupił. Wystarcza mi opinia kolegi który ma Tourana Twincharger i opinie z sieci, aby skutecznie nie patrzeć na ten silnik
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33