Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Boniunio -  17 cze 2015, 12:33
 kujawsko-pomorskie
#182358
Witam. Kupiłem niedawno Golfa V 1.6FSI i ma cały pakiet GOAL tzn fotela, gałke biegów GOAL, progi GOAL, czujnik deszczu/zmierzchu, kierownica 3ramienna, parktronic, lusterko wsteczne fotochromatyczne, spryskiwacze reflektorów, climatronic itd no bogato trochę i mam pytanie jeśli w wyposażeniu po vinie widnieje kod "E0V "Goal" " to mogę być pewny że jest to w 100% oryginalna wersja GOAL? nie tam żadna kombinowana itp bo trochę mnie zastanowiło ponieważ z tyłu przy zapasówce na naklejce widnieje wersja "TREND"
z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By Boniunio -  19 cze 2015, 22:04
 kujawsko-pomorskie
#182609
Mettenoos pisze:
wojniz pisze:Goal to jest po prostu doposażony Trendline - wszystko OK, tak ma być.
nie pozostaje nic jak potwierdzić :ok:
Dzięki panowie :thank_you: Bo jeszcze mnie jedno zastanowiło bo z tego co widzę to przeważnie edycje GOAL lub United mają napis na tylnym boku bo obydwu stronach.
Awatar użytkownika
By Tyson -  21 cze 2015, 0:21
 mazowieckie
#182712
Mettenoos pisze:Albo przy konfiguracji auta w salonie tak sobie zażyczył
W konfiguratorze raczej nie bylo takiej opcji, żeby usunąć napis z tylnego słupka. Co innego jeżeli chodzi model i silnik to jak najbardziej. Aczkolwiek na życzenie klienta serwis mógł usunąć.
Awatar użytkownika
By kasander -  30 gru 2015, 19:03
 opolskie
#207486
Witam kupiłem Golfa GT 170 koni, DSG ,jakie są opinie na temat silnika BMN i skrzyni DSG ,nie jeździłem jeszcze tym autem bo jestem za granicom ,Rok.prod.2007 ,przebieg 127tys ,pasek rozrzadu wymieniony przy 107 tys, serwisowany do końca w Niemczech,nie wiem DSG, czy Manual ?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2015, 19:47 przez kasander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  30 gru 2015, 19:46
 pomorskie
#207491
kasander pisze:Witam kupiłem Golfa GT 170 koni,
brawo brawisimo :clap: cieszymy się razem z tobą

nie jeździłem jeszcze tym autem bo jestem za granicom

...granicą

kupowałeś na ślepo przez "kup teraz" ?


,niewiem DSG, czy manual?

to nie wiesz czy kupiłeś z manualną czy z DSG? Mistrz

Dodano po 55 sekundach:
tak w ogóle temat nie spełnia założeń regulaminu działu, jeszcze nie wiem co z nim zrobię ale na razie w ramach rozrywki zostawiam :D
Awatar użytkownika
By kasander -  30 gru 2015, 19:54
 opolskie
#207492
kupiłem z DSG,ale nie wiem czy manualna, nie była by lepsza .Golf nie był zarejestrowany ,dlatego nim nie jeździłem ,wysłałem go na lawecie do Polski .
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  30 gru 2015, 19:57
 pomorskie
#207493
kasander pisze:kupiłem z DSG, .
DSG jest super a jeśli ten przebieg jest oryginalny to powinno długo posłużyć bezawaryjnie pod warunkiem dalszej właściwej eksploatacji

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Re: Pytania, opinie - co kupić, kupiłem i co dalej, itp..
sprawdzałeś w ASO czy przebieg prawdziwy? Tak tylko pytam bo prawie 10 letni diesel w Niemczech z tak niskim przebiegiem to wręcz rarytas

Dodano po 5 minutach 27 sekundach:
kasander pisze:.... .
temat przeniosłem i połączyłem z odpowiednim już istniejącym
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33