Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
lis3k pisze:m├│j pierwszy post na forum to si─Ö najpierw przywitam ;)

zamierzam kupi─ç pierwsze auto - wyb├│r padnie najprawdopodobniej na golfa v
1.9tdi, rok 2007 i w g├│r─Ö, hatchback, 5d, kolor grafit albo granatografit ( :D ), 2sferowy climatronic
poluje ju┼╝ miesi─ůc i ci─Ö┼╝ko co┼Ť znale┼║─ç z przebiegiem <160k w cenie do 25tys
z 2/3 sztuki by si─Ö znalaz┼éy, ale 300km w jedn─ů strone bym mia┼é
pytanie - czy bra─ç pod uwag─Ö silnik 1.9 90KM? czy skupi─ç si─Ö na szukaniu 105?
czy jest w ogole mo┼╝liwe znalezienie takiego auta w takiej cenie z takim przebiegiem i wyposazeniem?
http://allegro.pl/vw-golfv-1-9tdi-105km ... 33412.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten egzemplarz jest genialny, ale cena juz nie
biore tez pod uwage dolozenie 5tys i szukanie golfa6/astry4 (tak wiem, ze to forum golfv, ale moze ktos kto sie zna lepiej na autach moglby doradzic)

z g├│ry dzi─Öki za pomoc
jak co┼Ť jest dobre to musi kosztowa─ç dop├│ki si─Ö tego nie nauczysz to czeka Cie mocne zacie┼Ťnienie wi─Özi z mechanikiem, no ale wiesz, mo┼╝e tak si─Ö zaprzyja┼║nicie ┼╝e potem na ryby b─Ödziecie razem je┼║dzi─ç ? kto wie ? mo┼╝e warto :)
biore tez pod uwage dolozenie 5tys i szukanie golfa6
:laugh:
cyprianmeister pisze: jak co┼Ť jest dobre to musi kosztowa─ç dop├│ki si─Ö tego nie nauczysz to czeka Cie mocne zacie┼Ťnienie wi─Özi z mechanikiem, no ale wiesz, mo┼╝e tak si─Ö zaprzyja┼║nicie ┼╝e potem na ryby b─Ödziecie razem je┼║dzi─ç ? kto wie ? mo┼╝e warto :)
ustali┼éem sobie jako g├│rn─ů granic─Ö 25k i staram si─Ö szuka─ç w tym przedziale
i tak zacie┼Ťnienie wi─Özi mnie czeka, bo od lipca w rodzinie b─Ödzie :D jednak warsztat wola┼ébym odwiedza─ç jak najrzadziej
Cze┼Ť─ç, cho─ç nowy, to nie b─Öd─Ö zanudza┼é przyd┼éugimi powitaniami.

Konkretnie:
* szukam samochodu i po dzisiejszej przejażdżce mk5 gti jestem totalnie "kupiony". Tylko to auto i żadne inne. Co prawda trafiłem na marny egzemplarz, ale cierpliwie poszukam. Trudno nawet opisać różnicę po przesiadce z francuza, którym jeżdżę...
* czy do 40k jestem w stanie chwyci─ç zdrowy i uczciwy egzemplarz z dsg?
* czy na forum jest kto┼Ť z Warszawy, kto ma kompetencje do rzetelnej oceny przed zakupem? osoba prywatna, warsztat?

Pozdrawiam i, cholera, nie mogę się doczekać przesiadki!
przez W1lQ -  12 sie 2014, 20:22
 ma┼éopolskie
papuas pisze: * czy do 40k jestem w stanie chwyci─ç zdrowy i uczciwy egzemplarz z dsg?
Do tych widelek spokojnie znajdziesz GTI ;-). Z moich doswiadczen z poszukiwan, wiekszosc tanszych GTI na roznych portalach to modele z DSG - ale glownie dlatego, ze jak DSG zacznie sie sypac to mozna sie kosztami zalamac, wiec mo┼╝na spekulowa─ç, ┼╝e przy przebiegach powyzej 100k kupno auta z DSG to hazard ;-)

Osobiscie polecam manuala. DSG jest bardzo fajne, ale jak kupujesz nowe auto na gwarancji ;-)
W1lQ pisze:
papuas pisze: * czy do 40k jestem w stanie chwyci─ç zdrowy i uczciwy egzemplarz z dsg?
Do tych widelek spokojnie znajdziesz GTI ;-). Z moich doswiadczen z poszukiwan, wiekszosc tanszych GTI na roznych portalach to modele z DSG - ale glownie dlatego, ze jak DSG zacznie sie sypac to mozna sie kosztami zalamac, wiec mo┼╝na spekulowa─ç, ┼╝e przy przebiegach powyzej 100k kupno auta z DSG to hazard ;-)

Osobiscie polecam manuala. DSG jest bardzo fajne, ale jak kupujesz nowe auto na gwarancji ;-)
spoko opinia o DSG :szok:
golfer_1984 pisze:
W1lQ pisze:

spoko opinia o DSG :szok:
a jaka ma być ? "polecam Ci słowiku auto z DSG? ps:fiu fiu " buhahaha ;) edit: jesli auto sprawne z DSG kosztuje z 60 tys zla nie 40, i w czym problem.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2014, 18:59 przez fredric, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz. Pow├│d: mo┼╝na bez obra┼╝ania wypowiedzie─ç si─Ö nt dsg i problem├│w itp jeszcze raz i b─Ödzie ostrze┼╝enie
Awatar u┼╝ytkownika
przez v.valdes -  25 kwie 2015, 14:03
 dolno┼Ťl─ůskie
za ok 150 do 300 zl (zalezy czy jest jakas promocja czy nie) mozna zrobic przeglad przedzakupowy w ASO Vw/audi... wtedy bys wiedzial wszystko
przez rutyn -  25 kwie 2015, 14:23
 ma┼éopolskie
Ja teraz robi┼éem taki przegl─ůd z koleg─ů w Aso w Krakowie (kupi┼é varianta). Przegl─ůd 1,5h i wszystko wysz┼éo co jest do zrobienia.
przez wojniz -  25 kwie 2015, 14:47
 podkarpackie
Koledzy, zamiast pisa─ç, to m├│g┼éby si─Ö kto┼Ť pofatygowa─ç i zrobi─ç zdj─Öcia do por├│wnania...

U mnie jest tak (sory za jako┼Ť─ç, ale mia┼éem tylko ┼╝elazko):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32