Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By fredric -  08 lut 2014, 21:52
 mazowieckie
#119517
Powiem wam że dobry kumpel ma nowe vito i hehehe oprócz zacieków i ******* maglem chyba jest zadowolony. Powiedział że fajnie się prowadzi i fakt jedzie zajebiście, ale w maglu coś puka i ASO robi od nowości i zrobić nie może. Co ciekawe zawsze jak coś klęka to nie są w stanie naprawić na miejscu tylko, dostaje zastępcze auto i 2-4 dni czekania.
Awatar użytkownika
By Tyson -  09 lut 2014, 23:00
 mazowieckie
#119672
zgadzam się panowie, tylko w każdym aucie jest coś nie tak, nie ma auta idealnego. Kupując używkę bardziej od powszechnej opinii liczy się stan auta i jak byl traktowany wcześniej. Nawet czołg można zajeździć :)
z grupy VW... golf v z silnikiem np 1.6 102KM dla mnie to nie jeździ i za dużo pali. O 1.4 nawet nie chcę słyszeć golf to ogólnie tłusta świnia. Coś mniejszego... Polo... żonie się nie podoba, tzn podoba, ale najnowsze które przekracza budżet :P
Ibiza - fajne autko, tylko cholernie ciasne w środku, wykończenie plastik fantastic.
Po głowie z mojej strony chodzi toyota corolla, albo auris, a żonie kia ceed :P
a i jescze MB klasy A. W wawie kobietka będzie sprzedawała w marcu :)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  10 lut 2014, 16:25
 lubelskie
#119693
Tysonq pisze:zgadzam się panowie, tylko w każdym aucie jest coś nie tak, nie ma auta idealnego. Kupując używkę bardziej od powszechnej opinii liczy się stan auta i jak byl traktowany wcześniej. Nawet czołg można zajeździć :)
z grupy VW... golf v z silnikiem np 1.6 102KM dla mnie to nie jeździ i za dużo pali. O 1.4 nawet nie chcę słyszeć golf to ogólnie tłusta świnia. Coś mniejszego... Polo... żonie się nie podoba, tzn podoba, ale najnowsze które przekracza budżet :P
Ibiza - fajne autko, tylko cholernie ciasne w środku, wykończenie plastik fantastic.
Po głowie z mojej strony chodzi toyota corolla, albo auris, a żonie kia ceed :P
a i jescze MB klasy A. W wawie kobietka będzie sprzedawała w marcu :)
A-klasę czy stara czy nowa to sobie odpuść... :no: Pisze serio.
Awatar użytkownika
By Tyson -  10 lut 2014, 22:34
 mazowieckie
#119728
mettenos pisze:Honda jazz dla żony albo civic ufo
Jazz to nawet mi się nie podoba :tooth: ufo za bardzo kosmiczne, żona woli coś bardziej powściągliwego.
Zakochała się w aurisie.
Lukasz89 pisze:
A-klasę czy stara czy nowa to sobie odpuść... :no: Pisze serio.
.
konkrety??
Awatar użytkownika
By fredric -  10 lut 2014, 23:05
 mazowieckie
#119744
Miałem okazję polatać kumpla aurisem z potężnym motorem 1.4 d4d, jedzie fajnie w środku jest przyjemny i ma w przyjemnym miejscu ręczny oraz sprytne strzałki co sugerują zmianę biegu.
Awatar użytkownika
By fredric -  11 lut 2014, 7:08
 mazowieckie
#119766
antoś pisze:Kobiecie trzeba kupić to co jej się będzie podobało, wtedy będzie szczęśliwa :)
hehe antoś problem jest taki że w 99% przypadkach kobietki pokażą auto które przewyższa budżet przynajmniej dwa razy :]
Awatar użytkownika
By Tyson -  11 lut 2014, 23:30
 mazowieckie
#119918
antoś pisze:Kobiecie trzeba kupić to co jej się będzie podobało, wtedy będzie szczęśliwa :)
dlatego auris przeszedl na dalszy plan a na pierwszym miejscu jest teraz.... Fiat bravo, najlepiej w bialej perle. Mam takiego na oku, jest w Gdańsku tylko nie moglem sie dzisiaj dodzwonić do sprzedającego. Musze przyznać, ze nawet mi sie podoba w tym kolorze.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33