Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By maverick -  07 lut 2014, 21:04
 lubelskie
#119411
Tysonq pisze:a może ktoś wie o dobrym mercedesie klasy A W169? Tylko i wyłącznie PB bez LPG.
Trzymaj sie z daleka od A klasy.
Tak samo zreszta,jak od B klasy.
One wogole nie powinny nazywac sie Mercedes.
Taka mala rada :)
By maverick -  07 lut 2014, 21:33
 lubelskie
#119415
mettenos pisze:e tam, nie słuchaj tego gościa wyżej xP :no: :fun: , W169 jest OK, B klasa tym bardziej
Jezeli chodzi o swiadomosc posiadania auta z gwiazdá,to oba sá ok.
Zamien Audi na ktorykolwiek z wyzej wymienionych,a wtedy pogadamy :)
By maverick -  08 lut 2014, 16:24
 lubelskie
#119469
Z puknktu widzenia uzytkownika (starszy pan lub pani ,niezadko w kapeluszu) to napewno dobre auto.
Do tego gwiazda na masce dodaje co niemiara prestizu.
Ale z punktu widzenia kogos kto lubi czasem zajzec pod maske,to nie jest juz tak kolorowo.
Malo wiem o A-class,ale mialem troche do czynienia z B-class w dieslu.
Silnik umieszczony plasko pod podloga.Browar temu,kto tam zagládnie i od razu bedzie wiedzial gdzie glowica,misa czy chocby skrzynia biegow.
Ogolnie ciezko tam cokolwiek podlubac,bo ciasno i niewygodnie.
Ten moj diesel byl w automacie.Jakies CVT.Ledwo to jechalo.Z hamowaniem tez slabo.
W skrzyni oleju nie sprawdzisz,bo potrzebny jest jakis bagnet z serwisu (?)
Ogolnie,to auta dla emerytow.
Tak jak mowie,to co widzialem,to bylo B-class.Podejzewam,ze A-class jest jeszcze "ciekawsze"
Awatar użytkownika
By Krzycho -  08 lut 2014, 21:39
 małopolskie
#119510
ja tam na gwiazdę nie narzekam :cool: , ale fakt jest taki, że era niezawodnych mercedesów skończyła się wraz z zakończeniem produkcji W124.
By maverick -  08 lut 2014, 21:46
 lubelskie
#119512
Krzycho pisze:ja tam na gwiazdę nie narzekam :cool: , ale fakt jest taki, że era niezawodnych mercedesów skończyła się wraz z zakończeniem produkcji W124.
Nie chodzi mi juz nawet czy zawodne,czy nie.Ale silnik ma byc w pionie,a glowica na gorze.
A nie jakies cuda na kiju.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33