Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  12 lut 2014, 11:41
 pomorskie
Tysonq pisze: Fiat bravo, najlepiej w bialej perle.

moim zdaniem dobry wyb├│r pod k─ůtem wygl─ůdu ale kiepski wyb├│r pod wzgl─Ödem mechanicznym ale to nie m├│j wyb├│r :D , m├│j dobry kumpel ma salonowego i m├│wi ┼╝e drugi raz by we Fiata nie wchodzi┼é /z drugiej strony ┼╝adna nowo┼Ť─ç/
po pierwsze primo - po 6 miesi─ůcach ciek┼éa nagrzewnica, kokpit do zrzucenia oczywi┼Ťcie ale w ramach gwarancji
po drugie ultimo :D - pomimo zaledwie 70kkm przebiegu sk├│ra na ga┼éce bieg├│w i kierownicy wygl─ůda tragicznie, ja obuwie w lepszym stanie oddaj─Ö na Caritas :D og├│lnie wn─Ötrze niby robi na pierwszy rzut oka dobre wra┼╝enie ale jako┼Ťciowo jest kiepskie jak na auto klasy C, Punto Evo nie od biega jako┼Ťci─ů a to klasa B
po trzecie .... chyba by┼éo primo ultimo je┼Ťli inaczej niech mnie kto┼Ť poprawi :D - co chwil─Ö je┼║dzi do Fiat Schewe w Gda┼äsku z jakimi┼Ť pierd├│┼ékami

zastan├│w si─Ö dobrze zanim pope┼énisz ten b┼é─ůd :friends:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tyson -  12 lut 2014, 22:22
 mazowieckie
to, ┼╝e materia┼éy s─ů gorszej jako┼Ťci ni┼╝ w vw, to wiadomo. Zjechana kiera nie ┼Ťwiadczy tylko i wy┼é─ůcznie o jako┼Ťci sk├│ry, ale te┼╝ od kierowcy, a dok┼éadniej o jego d┼éonie. Ja mam r─Öce pracownicze z odciskami, sk├│ra og├│lnie szorstka. W Golfie kier─Ö mam dosy─ç mocno wytart─ů i wygl─ůda na jakie┼Ť 200tkm, a na liczniku zaledwie 107tkm. Sporo jazdy miejskiej i efekt jest taki a nie inny.
Zaprzyja┼║niony serwis fiata mam na miejscu, a nie jak w przypadku vw najbli┼╝szy 120km, cz─Ö┼Ťci nie takie drogie. ┼╗ona nie robi nie wiadomo ile km rocznie, ok. 10tkm.
Dla por├│wnania w cenie lekko ponad 20k kupi─Ö bravo z 2009r, golfa w tej cenie kupi─Ö 2006 i to oczywi┼Ťcie sprowadzonego, czego od samego pocz─ůtku stara┼éem si─Ö wystrzega─ç.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  12 lut 2014, 23:12
 pomorskie
Tysonq pisze:to, ┼╝e materia┼éy s─ů gorszej jako┼Ťci ni┼╝ w vw, to wiadomo. Zjechana kiera nie ┼Ťwiadczy tylko i wy┼é─ůcznie o jako┼Ťci sk├│ry, ale te┼╝ od kierowcy, a dok┼éadniej o jego d┼éonie. Ja mam r─Öce pracownicze z odciskami, sk├│ra og├│lnie szorstka. W Golfie kier─Ö mam dosy─ç mocno wytart─ů i wygl─ůda na jakie┼Ť 200tkm, a na liczniku zaledwie 107tkm. Sporo jazdy miejskiej i efekt jest taki a nie inny.
akurat on nale┼╝y do os├│b dbaj─ůcych i r─Öce nie maja tu znaczenia a bardziej kiepski materia┼éy
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  13 lut 2014, 22:04
 pomorskie
mo┼╝e i podr├│b─Ö masz :D ja tego nie wiem :D , chi┼äczycy swoimi ma┼éymi ┼éapkami s─ů w stanie r├│┼╝ne rzezy zrobi─ç :D , w ka┼╝dym razie macie r─Öce z papieru ┼Ťciernego chyba bo osobi┼Ťcie mog─Ö u┼╝ywa─ç auto przez 300, 400 albo i 500 tys km i kiera b─Ödzie jak nowa
przez stefdeath -  14 lut 2014, 13:39
 -------
mettenos pisze:
Tysonq pisze: Fiat bravo, najlepiej w bialej perle.

moim zdaniem dobry wyb├│r pod k─ůtem wygl─ůdu ale kiepski wyb├│r pod wzgl─Ödem mechanicznym ale to nie m├│j wyb├│r :D , m├│j dobry kumpel ma salonowego i m├│wi ┼╝e drugi raz by we Fiata nie wchodzi┼é /z drugiej strony ┼╝adna nowo┼Ť─ç/
po pierwsze primo - po 6 miesi─ůcach ciek┼éa nagrzewnica, kokpit do zrzucenia oczywi┼Ťcie ale w ramach gwarancji
po drugie ultimo :D - pomimo zaledwie 70kkm przebiegu sk├│ra na ga┼éce bieg├│w i kierownicy wygl─ůda tragicznie, ja obuwie w lepszym stanie oddaj─Ö na Caritas :D og├│lnie wn─Ötrze niby robi na pierwszy rzut oka dobre wra┼╝enie ale jako┼Ťciowo jest kiepskie jak na auto klasy C, Punto Evo nie od biega jako┼Ťci─ů a to klasa B
po trzecie .... chyba by┼éo primo ultimo je┼Ťli inaczej niech mnie kto┼Ť poprawi :D - co chwil─Ö je┼║dzi do Fiat Schewe w Gda┼äsku z jakimi┼Ť pierd├│┼ékami

zastan├│w si─Ö dobrze zanim pope┼énisz ten b┼é─ůd :friends:
M├│j brat ma bravko od nowo┼Ťci - kupi┼é w salonie w 2009r. teraz auto ma ok 80 tys. przebiegu i w ┼Ťrodku wygl─ůda jak nowe wi─Öc nie wiem jak tw├│j kumpel to zrobi┼é ┼╝e tak styra┼é to auto :shock:
Przez cały ten przebieg nic się z autem nie działo - wymienia tylko olej i filtry i chyba klocki raz zmieniał reszta jeszcze fabryczna.
W aucie nic nie puka, nie trzeszczy, nie stuka, zawias ci─ůgle oryginalny.
Silnik 1.4 Tjet 120KM -bardzo fajny ale sporo pali.
Minusem jest wygl─ůd plastik├│w g┼é├│wnie na boczkach drzwi, s┼éupkach i podsufitce i fotelach - solidnie bo si─Ö nie niszczy ale jednak wygl─ůda tanio. No i jest ma┼éo miejsca na tylnej kanapie - duu┼╝o mniej ni┼╝ w golfie V.
Jakby to było większe auto to sam bym sobie takiego kupił zamiast VW.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  14 lut 2014, 14:21
 pomorskie
stefdeath pisze: w ┼Ťrodku wygl─ůda jak nowe wi─Öc nie wiem jak tw├│j kumpel to zrobi┼é ┼╝e tak styra┼é to auto
jeden ma tak inny wida─ç inaczej
Przez cały ten przebieg nic się z autem nie działo - wymienia tylko olej i filtry i chyba klocki raz zmieniał reszta jeszcze fabryczna.
W aucie nic nie puka, nie trzeszczy, nie stuka, zawias ci─ůgle oryginalny.
jeden ma tak inny inaczej :D jeden tylko klocki i olej wymienia a inny je┼║dzi non stop po serwisach, tak to ju┼╝ jest
przez stefdeath -  14 lut 2014, 15:29
 -------
mettenos pisze:
jeden ma tak inny inaczej :D jeden tylko klocki i olej wymienia a inny je┼║dzi non stop po serwisach, tak to ju┼╝ jest
dlatego nie nale┼╝y generalizowa─ç i odradza─ç koledze z forum zakupu tego auta. Generalnie bravo ma bardzo dobr─ů opini─Ö i nawet w te┼Ťcie d┼éugodystansowym Auto ┼Ťwiata po 100tys. wypad┼éo bardzo dobrze
http://www.auto-swiat.pl/1-wielkie-braw ... dystansowy" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tyson -  14 lut 2014, 19:37
 mazowieckie
chyba w Twoich okolicach... Jak zobaczysz br─ůzowego passata to nie chaltuj, chyba ┼╝e w celach zapoznawczych :pepsi:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33