Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co zwi─ůzane z autem, kt├│re chcesz kupi─ç
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tyson -  25 lut 2018, 15:09
 mazowieckie
@PotaS nowe :super:
Jak je┼║dzi ten silnik? bo koni ma sporo, ale momentu to ju┼╝ ┼Ťrednio: manual 240/automat 220. sprint do setki manual 8,6/automat 8,2 te┼╝ nie jest jakim┼Ť super wynikiem przy tych koniach i w miar─Ö lekkim aucie.
Dane z katalogu hondy.
Czekamy na fotki i wra┼╝enia z pierwszych kilometr├│w :naughty:
p.s. szkoda, ┼╝e nie vag :sad:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  25 lut 2018, 16:35
 pomorskie
Tyson pisze: ÔćĹ
25 lut 2018, 15:09

p.s. szkoda, ┼╝e nie vag :sad:
my┼Ťl─Ö ┼╝e w kwestii silnik├│w powinni bra─ç przyk┼éad z niekt├│rych japo┼äskich producent├│w a nie oferowa─ç takie za przeproszeniem ┼Ťcierwo w co poniekt├│rych modelach podstawowych, wida─ç ┼╝e eco-terrory┼Ťci rz─ůdz─ů
Awatar u┼╝ytkownika
przez PotaS -  25 lut 2018, 19:00
 warmi┼äsko-mazurskie
@Cimek @Tyson
heh tak wyszło.
Zdecydowa┼éem si─Ö jednak na auto nowe. Decyzja nast─ůpi┼éa jak to zwykle bywa z okazji cenowej jaka si─Ö urodzi┼éa.
Swoje zrobił tez silnik, dobre wyposażenie.
Powiem Wam, że tej cenie miałbym Passata z tym samym wyposażeniem ale 3 letniego. Szczerze to prawie kupiłem Mazde 6 (2016) ale na warsztacie (ostatni etap przed kupnem) wyszło co nieco.
Wydałem przez te pół roku ponad 3 000 na podróże i sprawdzenie w warsztatach. Dużo frustracji, dziwnych dyskusji, nerwów itp... Dużo by opowiadać. Może miałem zbyt duże wymagania co do stanu technicznego aut używanych.
Decyzja ju┼╝ za mn─ů.
@Tyson je┼║dzi┼éem Civiciem sedanem kilka razy. Powiem tak nie┼║le si─Ö prowadzi, dobry promie┼ä skr─Ötu, zbiera si─Ö przyzwoicie (turbo robi swoje). Na A1 p─Ök┼éo 220 km/h :cool: Momentu wbrew pozorom mu nie brakuje, wiadomo to nie diesel ale dla mnie wystarczaj─ůco.
Kolega co prawda wersja executive (troch─Ö ci─Ö┼╝sza) zmierzy┼é jakim┼Ť zegarem 7,6-7,8s do setki z manualna skrzyni─ů a na hamowni wyplu┼éo 192 KM (na serii), wydaje si─Ö wi─Öc ┼╝e ma ten silnik troch─Ö giftu od Hondy. W sumie to sedan a nie hothatch ;) nie ma co oczekiwa─ç palenia gumy i rekord├│w od tego ma Honda Type-R :tooth:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tyson -  25 lut 2018, 20:25
 mazowieckie
PotaS pisze: ÔćĹ
25 lut 2018, 19:00
Powiem Wam, że tej cenie miałbym Passata z tym samym wyposażeniem ale 3 letniego.
Nie wiem ile zap┼éaci┼ée┼Ť za civica, ale troch─Ö nie chce mi si─Ö wierzy─ç, ┼╝e w tej cenie by┼éby passat 3 letni.
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... znL35.html 99 900, dla osoby prywatnej zazwyczaj jest +3k. Wyposa┼╝enie pozostawia wiele do ┼╝yczenia, ale podstawa jest. za 115-120 ju┼╝ fajnie wyposa┼╝ony, nawet highline.
PotaS pisze: ÔćĹ
25 lut 2018, 19:00
Wydałem przez te pół roku ponad 3 000 na podróże i sprawdzenie w warsztatach. Dużo frustracji, dziwnych dyskusji, nerwów itp... Dużo by opowiadać. Może miałem zbyt duże wymagania co do stanu technicznego aut używanych.
Decyzja ju┼╝ za mn─ů.
i to jest w┼éa┼Ťnie plus kupowania auta nowego. Nie tracisz cennego czasu i kasy na wycieczki, ┼éudzenie si─Ö ┼╝e mo┼╝e ten egzemplarz b─Ödzie dobry.
Je┼╝eli to nie tajemnica to jaki koszt civica i jakie wyposa┼╝enie?
przez Rost -  26 lut 2018, 20:58
 ma┼éopolskie
powiem tak Passat rzeczywi┼Ťcie jest super.. ale to auto tak sztampowe i to zw┼éaszcza w swoim segmencie. Nowy Civic mi osobi┼Ťcie bardzo si─Ö podoba co┼Ť si─Ö w tym aucie dzieje tu za┼éamanie tam prze┼éamanie ┼Ťrodek te┼╝ super trzeba i┼Ť─ç z duchem czasu.
Awatar u┼╝ytkownika
przez PotaS -  26 lut 2018, 21:30
 warmi┼äsko-mazurskie
@Tyson
89 600 PLN brutto (zawiera dopłatę za lakier) + dywaniki welurowe + chlapacze + jeden serwis gratis.

http://www.honda.pl/content/honda/pl_pl ... ikacja.pdf
Kupiłem wersję elegance.

@Rost
Też miałem takie odczucia.
Awatar u┼╝ytkownika
przez PotaS -  28 lut 2018, 18:22
 warmi┼äsko-mazurskie
@Tyson
Jasne ┼╝e nie za┼éo┼╝─Ö ;) ale jak dawali to bra┼éem, a co do ceny to w┼éasnie dlatego wzi─ů┼éem.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  18 mar 2018, 10:15
 pomorskie
Pod mask─ů si─Ö nie je┼║dzi, lepiej mie─ç dobry silnik bez upi─Öksze┼ä ni┼╝ goowno pi─Öknie plasticzkami zabudowane :D

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
A-R-T-U-R pisze: Pi─Ökne auto :super:
Przód ładny, srodek może być, tył wstrętny :P to moje subiektywne zdanie :P
Awatar u┼╝ytkownika
przez PotaS -  18 mar 2018, 20:19
 warmi┼äsko-mazurskie
@A-R-T-U-R
Dzięki za dobre słowo :thank_you:
Mod├│w nie planuje w silniku. Pierwsze ruchy to przyciemnienie szyb, ceramika, lakier Panowie od 60 do 90 mikron├│w. Lakiery w tych czasach to masakra :threaten:

@Mettenoos
Akurat tył w sedanie nie jest tak kontrowersyjny jak w hatchback'u. Mnie się podoba :cool:
Z Civikiem tak ju┼╝ jest jedni kochaj─ů drudzy nienawidz─ů ;)
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33