Volkswagen Golf MK5

wszystko co zwi─ůzane z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem pojazdu oraz inne kwestie natury prawnej
przez peszko -  11 lis 2016, 20:07
 ┼Ťl─ůskie
Dzwoni┼éem na infolinie i tak─ů wysok─ů kwot─Ö mi poda┼é konsultant. Mo┼╝e mi podasz namiar do Twojej znajomej - czy ona Ci liczy┼éa czy sam na infolini lub u agenta? Tylko pytasz o L4 czy PZU?
przez zumi -  13 lis 2016, 12:52
 ┼Ťl─ůskie
znajoma jest agentem, zni┼╝ki przyznaj─ů zgodnie z tym jakie aktualnie posiada zni┼╝ki od 1. danej grupy ubezpieczeniowej 2. menagera danej grupy ubezpieczeniowej 3. zni┼╝kami klienta

powiem Ci tak podaj mi maila na PW prze┼Ťl─Ö Ci ankiet─Ö ubezpieczeniowa wype┼énisz sobie j─ů i prze┼Ťlesz do mnie. Przesl─Ö j─ů do niej z adnotacj─ů ┼╝e jeste┼Ť ode mnie, ona wyliczy Ci sk┼éadk─Ö i bezpo┼Ťrednio poda ofert─Ö na maila gdzie i co b─Ödzie najkorzystniej i z jakimi warunkami

powiem Ci jedno miniAC pod wzgl─Ödem parametr├│w niekoniecznie ceny ma PZU - du┼╝o lepsze warunki s─ů.

Wszystkim którzy napisali do mnie swoje adresy już odpowiedziałem mailem.
przez bartek_wolke -  14 maja 2018, 16:55
 dolno┼Ťl─ůskie
Cze┼Ť─ç,

chciałbym ubezpieczyć używanego Golfa V od kradzieży i o ile widzę że w standardzie ma immobilizer to chciałbym zapytać się czy to wystarczy ubezpieczycielowi?

2 - czy istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia czy immobilizer dzia┼éa na w┼éasn─ů r─Ök─Ö?

Pozdr.
Awatar u┼╝ytkownika
przez morfeusz747 -  14 maja 2018, 20:04
 wielkopolskie
Ja posiadam miniCaso (od kradzieży i żywiołów) i ubezpieczyciel nawet nie pytał czy mam alarm w aucie.
Mog─Ö si─Ö myli─ç ale immo jest chyba w ka┼╝dym golfie 5
Jak chcesz sprawdzi─ç to wyci─ůgnij sam grot z kluczyka (oddziel grot od pilota) i zobacz czy ci pokaze jaki┼Ť komunikat na mfa je┼Ťli masz, albo po poprostu czy ci odpali.
przez pemko11 -  20 gru 2018, 22:34
 podkarpackie
Z tego co jaki┼Ť czas temu dowiedzia┼éem si─Ö od kolegi, kt├│ry sprzedaje ubezpieczenia, to nie ma znaczenia ju┼╝ kolor auta, gdzie stoi itd.. Wype┼énia si─Ö to owszem, ale w obliczaniu koszt├│w nie ma to znaczenia.