Volkswagen Golf MK5

wszystko co zwi─ůzane z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem pojazdu oraz inne kwestie natury prawnej
przez Kosdere -  27 sie 2019, 13:09
 dolno┼Ťl─ůskie
Witam, czy kto┼Ť z was reklamowa┼é ju┼╝ instalacje lpg ze zwrotem koszt├│w? jakie┼Ť trzy miesi─ůce temu zamontowali mi instalacje lpg do Golfa Plus 1.6 Fsi. Tak wiem fsi to beznadziejny silnik do gazu ale sprawa wygl─ůda tak. Przed instalacj─ů auto chodzi┼éo bez zarzutu. Zamontowali Staga, Sterownik 400.4 dpi model B2,
Reduktor AC r 02 i wtryski AC w02 i od tego czasu zdarzy si─Ö, przynajmniej raz dziennie, ┼╝e gdy podje┼╝d┼╝am do ┼Ťwiate┼é lub skrzy┼╝owania i wrzucam na luz to obroty spadaj─ů do zera i silnik ga┼Ťnie. By┼éem ju┼╝ z tym trzy razy u gazownika, pod┼é─ůczy┼é lapka, pojezdzil, nie zgas┼é mu po czym stwierdzi┼é ┼╝e ju┼╝ powinno by─ç ok ale nie by┼éo. Przyjecha┼é raz specjalista ze Staga, z kt├│rym te┼╝ je┼║dzi┼éem, co┼Ť tam poregulowa┼é ale p├│┼║niej dalej by┼éo to samo. W mi─Ödzy czasie by┼éem u innego gazownika, kt├│ry po ogl─ůdnieciu instalacji stwierdzi┼é ┼╝e te komponenty nie b─Öd─ů sprawnie dzia┼éa─ç z tym silnikiem. Rozmawia┼éem ostatnio z moim gazownikiem, kt├│ry uwa┼╝a ┼╝e instalacja jest dobra i pewnie problem le┼╝y gdzie indziej w aucie i chce zobaczy─ç samoch├│d jeszcze raz ┼╝eby co┼Ť znale┼║─ç. I teraz moje pytanie, jak wygl─ůda reklamacja instalacji tak ┼╝eby j─ů zdemontowali i zwr├│cili koszty? Uderza─ç z tym prosto do gazownika czy powinienem przygotowa─ç najpierw jaki┼Ť papier czy co┼Ť? Gazownik pewnie zwali wine na co┼Ť innego w aucie ni┼╝ instalacj─ů lpg.