Volkswagen Golf MK5

wszystko co związane z ubezpieczeniem, zarejestrowaniem pojazdu oraz inne kwestie natury prawnej
By kameh1 -  12 lip 2015, 11:27
 małopolskie
#185068
Witam, niestety rozwaliłem ostatnio VW :( :( Niestety we Wtorek mam jechać na wakacje do Włoch i musiałem wynająć samochód z wypożyczalni. Skorzystałem z usług firmy Carfree, jednak po dokładnej analizie wiem że otrzymam tylko dowód rejestracyjny oraz ubezpieczenie AC itd. oraz umowę najmu plus protokół przekazania. Oczywiście wybrałem opcję zezwalającą na wyjazd za granicę tylko teraz mam dylemat czy muszę jechać do Tłumacza przysięgłego i przetłumaczyć umowę na język angielski? Ponieważ nigdy nie wypożyczałem samochodu i nie ukrywam że nie mam pojęcia... Mogę prosić was o radę i niezbędne informację. Samochód odbieram we Wtorek o 12 a o 19 muszę wyjechać...
#185166
pracowałem kiedyś w wypożyczalni i umowy były z automatu w wersji polsko/angielskiej,
z tego co wiem to nikt dodatkowo nie tłumaczył żadnych dokumentów
a 99% nawet nie zgłaszało zagranicznego wyjazdu (z racji ceny oczywiście)
dopiero na myjni wyjmowaliśmy obce paragony itd
sprawdź jakie wyposażenie auta wymagane jest w italii żebyś przy odbiorze auta mógł wszystko zweryfikować
(zapas, ważna gaśnica, apteczka, kamizelki, narzędzia do koła, zabierz swoje kable do aku) i wszerokiej drogi :hi: