Volkswagen Golf MK5

W oczekiwaniu na debiut
Awatar użytkownika
By wojtas4589 -  16 gru 2020, 14:24
 warmińsko-mazurskie
#284459
Ciekawe jak to wszystko działa w krajach gdzie temperatura spada nocą do -25 :tooth:
To już jeżdżące netbooki, nie lubię takich aut i raczej się do takich nigdy nie przekonam :threaten:
Awatar użytkownika
By 19dawid91 -  16 gru 2020, 14:56
 opolskie
#284461
Ja powiem tak. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, sam myślałem, że obsługa tego wszystkiego będzie porażką ale da radę to szybko ogarnąć. Fajne jest to, że można to skonfigurować pod siebie i mieć to co potrzebujemy pod ręką. Wiadomo, z pokrętłami czy to od świateł czy klimy jest wygodniej. Może to też być kwestia wieku, my młodzi to prędzej się w tym wszystkim odnajdujemy :tooth: Co do błędów to zdarzają się nieważne czy to Golf, Leon czy Octavia. Całe szczęście, że co jakiś czas dostępne są aktualizacje systemu.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 gru 2020, 16:42
 pomorskie
#284463
Lubię nowinki techniczne ale nie do przesady a wg mnie to co zrobili w mk8 to już przesada. Lepiej jest w Francuzach np. 3008, 5008 gdzie pod multimediami są klawisze wyboru
Awatar użytkownika
By GrzeSek -  16 gru 2020, 17:02
 zachodniopomorskie
#284464
Tak naprawdę wszystko co potrzeba jest pod ręka na kierownicy. Klima i tak pewnie u większości hula na automacie.
Jeżeli faktycznie opinie będą złe to może zrobią guziki albo pokrętła na lifting tak jak Toyota w liftingu C-HR zrobiła guziki przy ekranie zamiast dotykowych.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 gru 2020, 18:01
 pomorskie
#284466
Oby tylko ekran działał bo inaczej będzie albo za zimno, albo za ciepło, albo za głośno itp... :)
Mimo wszystko golf 8 to nie moja bajka.
By Charakterek -  05 mar 2021, 20:36
 mazowieckie
#285368
No i po zimie (chyba). Golf śmigał, widać trafił nam się dobry egzemplarz, bo miał przez 2 dni problem z We Connect, który to problem samoistnie się naprawił. W samochodzie mamy wersję systemu 1666, więc ponoć tę stabilną. Nie było żadnych problemów z multimediami, tylko jak padał śnieg, czy też gęsty śnieg przykleił się do znaczka z przodu wyświetlał się komunikat, że systemy wspomagające jazdę są nieaktywne i by przejąć sterowanie. Nie działał wtedy ACC, ale to rzecz normalna. W żadnym aucie wtedy nie działa. Line Assist włączał się natychmiast po tym, jak wycieraczka przetarła szybę i odszroniła się powierzchnia gdzie jest kamera (to chyba zrozumiałe). Poza tym auto śmiga i sprawia wiele radości. Co do klimy - mówię cześć volkswagen jest mi zimno i pyta co chcę abym zrobił. Czy włączył podgrzewanie foteli, czy zwiększył temperaturę. I to robi. Jedno co mnie i wszystkich użytkowników ósemki wkurza to niepodświetlone gładziki do głośności i ustawiania temperatury. Niby da się to obejść wywołując suwaki na ekranie, ale jak dla mnie to wpadka VW. Poza tym auto świetne. Oszałamia tymi ekranami przez chwilę, a potem robi się intuicyjnie. Pali sporo, bo to GTI, a tym się grzecznie nie da jeździć :)

Obrazek

No i strasznie podobają mi się profile użytkownika. Po przełączeniu podaje się swój pin i auto się ustawia pod Ciebie. Włącznie z lusterkami, siedzeniem i kolorami ambiente. Tak więc nie taki diabeł straszny jak go malują. W sumie fajne autko.