Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wyg艂uszenia...
przez kapselo2 - Fan Forum  -  
 kujawsko-pomorskie
Witam, niedawno zauwa偶y艂em ma艂膮 (w sumie to jest spora) dziur臋 w moim fotelu, jest od podgrzewany, w tym samym miejscu mam dziur臋 w kurtce, dziura pojawi艂a si臋 niedawno, a u偶ywa艂em podgrzewania od pocz膮tku zimy. Nie ma za du偶o co opisywa膰, wszystko wida膰 na zdj臋ciach i filmiku, 偶arzy si臋, gdy w艂膮cze podgrzewanie.

Obrazek

Obrazek

Moje pytanie co z tym zrobi膰 teraz, za艂ata膰 jako艣 da艂bym rad臋, ale co zrobi膰, 偶eby nadal si臋 nie wypala艂o?

Czym i jak to mo偶na za艂ata膰?
przez krisv - Stary wyga  -  
 mazowieckie
Jezeli chodzi o sam material sa zaklady smart repair ktore takie zniszczenia usuwaja i nie ma po tym znaku , a co do maty grzewczej szczerze zrzuc poszycie foteli i zaloz nowe lub podleczyc to w jakis sposob .
przez kapselo2 - Fan Forum  -  
 kujawsko-pomorskie
wie kto艣 mo偶e jak zabra膰 si臋 do rozebrania poszycia fotela? od kt贸rego miejsca zacz膮c i na co uwa偶a膰? Smart repair mam oko艂o 100 km ode mnie, ale lepiej przejechac ten kawa艂ek ni偶 je藕dzi膰 z taka dziur膮, tak偶e dzi臋ki ;)
Awatar u偶ytkownika
przez dark55 - Forumowy gadu艂a  -  
 wielkopolskie
kapselo2 pisze:wie kto艣 mo偶e jak zabra膰 si臋 do rozebrania poszycia fotela? od kt贸rego miejsca zacz膮c i na co uwa偶a膰? Smart repair mam oko艂o 100 km ode mnie, ale lepiej przejechac ten kawa艂ek ni偶 je藕dzi膰 z taka dziur膮, tak偶e dzi臋ki ;)

http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2011/09/rama-fotela-pasazera-wymiana.html

tu masz wszystko 艂adnie opisane ;)