Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By Rutra -  23 sie 2014, 14:53
 -------
#140864
No, to warto by spróbować coś takiego zrobić. Ich cały zestaw z grillem i ledami wychodzi coś około 1 k. Euro. Piszą, ze kratki i ledy są ori z MK6 R-line. To pewnie wystarczy kupić zderzak przedni od Jetty/Golf kombi (około 90 zeta goły) i zderzak Mk6 R-line - około 300 zeta bez kratek bocznych i ledów no i kilka dni "rzeźby" i powinno coś z tego wyjść. Później jeszcze jakieś "parę stów" na kratki boczne i ledy. Najgorsza sprawa (wg. mnie) będzie z grillem, bo to coś podobnego do MK5 GT, ale wstawiane w zderzak (żeberka przechodzą przez boczne poszycie wnęki zderzaka). Może bym się skusił, ale czasu coś mam mało, jakiś czas temu zacząłem robić blendę tylnej klapy do mojego Mk5 i.... prace się zatrzymały, właśnie z powodu braku czasu.
Byłoby wreszcie coś innego, bo podobno w Polsce jeździe więcej Golfów MK5 GTI i GT niż wyprodukowano ich w Wolfsburgu. :)
Awatar użytkownika
By Sajmon -  23 sie 2014, 15:08
 śląskie
#140867
Bez przesady dajcie spokój z tym :) Niech MK5 to MK5 a MK6 to MK6. To tak jakby do MK4 dać front z MK5 i nawet widziałem takie cudo i była to niesamowita porażka hehe :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9