Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By sm00key -  15 lip 2014, 8:49
 świętokrzyskie
#137555
zgadza się -

dziwek będzie szedł przez aux w zmieniarce

choć czytałem ze już są nowsze wersje ze specjalna wtyczka dla iphona dzięki której można sterować piosenkami
na emulatorze za pomoca radia czy od razu go ładować np :

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-us ... 98705.html" onclick="window.open(this.href);return false; jak by Ci bardzo zależało na czytaniu z iphona
By Kopter -  01 lis 2014, 23:43
 małopolskie
#149003
Posiadam w swoim golfie MFD2 DVD i bardzo irytuje mnie fakt, że mogę odtwarzać muzykę tylko z płyt poprzez zmieniarkę (już chyba nie pamiętam jak nagrać płytę :P). Z racji tego zacząłem szperać i natrafiłem na takie urządzonko jak zmieniarkę USB/AUX/Mp3 firmy Yatour (http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-mp3 ... 75712.html" onclick="window.open(this.href);return false;).

Wydaje się super, jest nie duża - spokojnie do upchania w jakimś schowku no i daje nam możliwość odtwarzania muzyki z karty, pen drive'a czy telefonu poprzez kabel aux. Montaż niby P&P, cena bardzo przystępna.

Mam pytanie czy ktoś miał styczność z takim urządzeniem lub słyszał jakieś opinie na jego temat ? Czy obsługa zewnętrznego źródła dźwięku jest w pełni realizowana przez MFD/kierownice multi ? Czy na MFD wyświetlane są nazwy utworów ? No i najważniejsze jak z jakością dźwięku ?
Awatar użytkownika
By Krzycho -  02 lis 2014, 22:31
 małopolskie
#149116
RCD510 wyprodukowane przez Delphi w wersji na rynek Chiński, ma mieć takie przyciski jak na poniższym zdjęciu:

Obrazek

przy czym to radio występuje w 3 wersjach...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  02 lis 2014, 23:05
 małopolskie
#149122
do tego radia i tak potrzeba media-ina starego typu... te nowe z tym nie działają... odezwij się na PW mam takowego...
By jootix -  03 lis 2014, 21:49
 podlaskie
#149249
Tylko te wersje gdyż mają wbudowane w radio MEDIA IN. Wersje europejskie MEDIA IN mają opcjonalnie(np w podłokietniku) do niego można podłączyć USB, ale już innym kablem. Z tego możesz zrobić sobie co najwyżej ładowarkę ;)
By KR!S -  27 lis 2014, 19:52
 podkarpackie
#152089
Może ktoś wrzucić jakiś link co można dokupić do MFD2 żeby słuchać z USB lub iPhone bo w dodatku jeszcze CD się popsuło.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20