Volkswagen Golf MK5

Przyszłość VW oraz innych marek z branży motoryzacyjnej
Awatar użytkownika
By Krzycho -  06 sty 2015, 17:13
 małopolskie
#158963
hmmmm tak patrząc się na te zdjęcia chyba w tym momencie golf jak dla mnie coś stracił... zaleciało jakąś wiochą... ale sami sobie oceńcie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By Piotrekb_s3 -  06 sty 2015, 17:19
 łódzkie
#158964
Malowanie bezsensowne. Ale takiego screena na środku bym chcial ;-)
Awatar użytkownika
By soil -  06 sty 2015, 18:29
 śląskie
#158977
Słabo ten duży ekran wygląda jakoś tak nienaturalnie wygląda. Panel klimatronika też chyba projektowany przez stażystę :P
Hehe, chyba za dużo patrzyli na tesle :P widziałbym to raczej bardziej klasycznie..


Na 3 zdjęciu myślałem, ze dali uchwyt na telefon do kiery, żeby jeszcze wirtualnie jeździć - dobre ujecie :tooth:
Awatar użytkownika
By bazylek -  06 sty 2015, 22:46
 mazowieckie
#159120
sidewinder3 pisze:Jakiś taki ... zbyt multimedialny wewnątrz... A paski na zewnątrz - jak dla mnie ciekawy koncept, nad którym możnaby jeszcze trochę popracować

dokłądnie, nie ma smaczku za bardzo jesli chodzi o te multimedia przerośnięty
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  06 sty 2015, 23:20
 warmińsko-mazurskie
#159137
Elektroniką naszpikowany, a im więcej to chyba gorzej mówią :unsure: dla bezpieczeństwa to może lepiej :) Malowanie można sobie zawsze zmienić, ale też takie nie typowe, nie spotykane, i by sie posmigało takim :oczko: kwestia przyzwyczajenia :naughty: ludzie nie takimi brzydalami jeżdżą i sie cieszą :tooth: Jak to ja mówię " ujdzie w tłoku " :tooth:
Awatar użytkownika
By Trillest -  18 lip 2017, 21:50
 dolnośląskie
#254754
Jest trochę dziwnych dodatków, ale z głową. To byłby oryginał.

Malowanie też mi się podoba. A kultowy harlequin ?
Awatar użytkownika
By Cimek -  19 lip 2017, 10:48
 opolskie
#254770
Mnie zastanawia gdzie oni tak dążą do tych zmian w wyglądzie. Dzisiaj, czy to jedzie golf7-polo(te nowe, nie pamiętam oznaczenia)-różnice powoli się zacierają, a szkoda.

Aczkolwiek mi osobiście się podoba malowanie.

Sterowanie dotykowe... Musisz oderwać wzrok od ulicy, żeby namierzyć punkt startowy (może to ja jestem staroświecki, ale wolę pomacać :tooth: )
By Golfiorz -  18 cze 2019, 18:04
 opolskie
#275154
Od konceptu do finalnej wersji bardzo daleko i nie ma co się podpalać.

Same pomysły fajne, a golf zasłużył sobie już na taki dopakowany ekran dotykowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie