Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Soad7 -  04 lut 2015, 12:37
 wielkopolskie
#164368
Przejechałem dużo kilometrów, wydałem juz prawie 1000zl na poszukiwania i jak narazie nic nie ma godnego zakupu.
Z 6 golfów jak oglądałem jeden byl tylko 99% bezwypadkowy reszta ze szpachlem, a w ogłoszeniach i poprzez rozmowy telefoniczne zapewniono mnie że igły...
Awatar użytkownika
By Sajmon -  04 lut 2015, 12:47
 śląskie
#164369
Jak dzwonisz a chcesz jechać daleko po samochód a sprzedający zapewnia ze bez wypadek igła itd to mów ze jak się okaże że szpachlowany i tłuczony to Ci oddaje za paliwo. Jak jest pewny co sprzedaje to się zgodzi , jak ma coś do ukrycia to będzie się wzbraniał. Z drugiej strony w ten sposób ile tych aut zobaczysz... :D

Ludzie liczą na to ze jak jest ktoś z daleka to szkoda mu będzie wracać z pustymi rękami i kupi co będzie.
Awatar użytkownika
By Soad7 -  04 lut 2015, 12:58
 wielkopolskie
#164370
Jak jest daleko i jest ciekawy egzemplarz to wynajmuje rzeczoznawców którzy za kasę oceniają mi profesjonalnie auto,
Jak jest do ok 150km to jadę sam.
Wycieczki powyżej 400km sobie odpuszczam.
Też tak mówię ale oni później mówią, że nie wiedzieli ze cos bylo kombinowane i że to nie ich wina i nie zapłacą za przyjazd... no i co zrobisz, nic nie zrobisz...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  03 cze 2016, 12:54
 dolnośląskie
#230047
hubus77 pisze:Czyli w 100% oryginalny?
a to juz tylko wie ten kto go składał :laugh:
100% oryginalny to jest z Wolfsburga :oczko:

miernik w reke, ASO po drodze zahaczyc na przegląd, przeskanować VCDSem i "mądra głowę" ze soba zabrać aby rzuciła na niego okiem czy przypadkiem nie ma 500kkm nakreconych np a tylko troche bajerow do srodka włożonych aby oko cieszyły
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 cze 2016, 12:58
 pomorskie
#230048
oryginalny w 100% to by był gdyby miał wszystko z fabryki a nie ma ale czasami oryginał można polepszyć i poprawić ale to już nie będzie 100% oryginał jeśli to dla kogoś ma znaczenie
Awatar użytkownika
By Forest -  03 cze 2016, 14:14
 wielkopolskie
#230057
Wygląda na oryginał GT Sport 2.0 TDI BMN 170KM. Jak wiadomo lampy tylko nie są ori, radio i felgi, pewnie ktoś sobie pozmieniał, ale reszta wygląda na oryginalny pakiet GT Sport. Kierownica w GT Sporcie nie ma znaczka GT, więc tu bym się nie czepiał. Na fotkach wygląda ładnie. Trzeba podjechać i go sprawdzić miernikiem i jakoś potwierdzić ten przebieg. Takich aut nikt do stania w garażu nie kupuje, szczególnie za granicą ;)