Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Krzycho -  19 sie 2016, 12:50
 małopolskie
#237350
Trillest pisze: Nie chce przeciągać przez dach pod swoją płetwę (osobno mam fm gps i webasto) dlatego szukam takiej pod kokpit.
jak Ty sobie lubisz utrudniać życię.... masz antene to warto wykorzystać ją a nie dawać jakieś g... pod deskę!!!
Awatar użytkownika
By Trillest -  19 sie 2016, 12:56
 dolnośląskie
#237352
Krzycho pisze:
Trillest pisze: Nie chce przeciągać przez dach pod swoją płetwę (osobno mam fm gps i webasto) dlatego szukam takiej pod kokpit.
jak Ty sobie lubisz utrudniać życię.... masz antene to warto wykorzystać ją a nie dawać jakieś g... pod deskę!!!
Musiałbym ruszać podsufitke. Jest czarna boje sie ze zniszczę i bedzie sie odklejała. Wiązke mam tylko do FM. No ale rzeczywiście szkoda bo płetwę mam ori i odbierałoby ładnie.

@Krzycho
No dobra przekonałeś mnie. Mam możliwość to nie będę chował po kokpitach jakiejś myszki z komputera. Lubię oryginalne rozwiązania. Zaryzykuje, najwyżej się :burp:
Awatar użytkownika
By Xedre -  20 sie 2016, 13:12
 śląskie
#237404
Panowie mam problem z wgraniem map z karty SD. Ściągnąłem mapy V13 East I West i na obu występuje problem tego typu że przy botowaniu radio się zacina. Obie płytki wypaliłem na CD Verbatim najmniejszą prędkością jaką nagrywa moja nagrywarka czyli 4x i w obu przypadkach jest to samo nie dochodzi w ogóle do potwierdzenia instalacji map. Jaka może być przyczyna? Nie mam niestety jak nagrać płytki DL ;/
Awatar użytkownika
By faher -  21 sie 2016, 20:05
 pomorskie
#237492
witam mam taki mały problem kupiłem nawigację rns 510 i nawiguje ok tylko czasami nie zawsze po powiedzeniu po polsku jak jechać mówi przez chwile w innym języku nie wiem nawet jaki to co można z tym zrobić miał już ktoś tak ??? :)
Awatar użytkownika
By Trillest -  23 sie 2016, 22:24
 dolnośląskie
#237624
Kiedy powinno pojawiac sie logo startowe welcome to volkswagen na wyswietlaczu ? Po wyjęciu kluczyka słyszę ze radio cichutko buczy czyli jakby było jeszcze aktywne. (Wentylator nie chodził). To normalne ?
By pab567 -  23 sie 2016, 22:38
 mazowieckie
#237626
Normalne. Przez kilka do kilkunastu minut jest uśpione i dopiero po tym czasie się w pełni wyłącza. Jak na starcie masz logo to znaczy że radio było właśnie wyłączone a nie tylko uśpione.
Awatar użytkownika
By Trillest -  23 sie 2016, 23:42
 dolnośląskie
#237640
pab567 pisze:Normalne. Przez kilka do kilkunastu minut jest uśpione i dopiero po tym czasie się w pełni wyłącza. Jak na starcie masz logo to znaczy że radio było właśnie wyłączone a nie tylko uśpione.
U mnie logo sie nie pojawia. Po włączeniu jest zegarek i odrazu gra muzyka po czym zegsrek sie wygasza i jest odtwarzacz. Ale logo sie nie zapala, dlatego chciałbym sie dowiedzieć w jakich przypadkach włącza sie odrazu, a kiedy z logiem.

Edit. Logo się włącza przy starcie, jeżeli nasze RNS jest już dłużej wyłączone. Nie sprawdzałem dokładnie po ilu godzinach od wyłączenia. Ja sie wystraszyłem ze sie nie wyłącza, ale zazwyczaj jest tak ze sobie jeszcze chodzi kilkanaście minut i jednak sie wyłącza na szczęście :)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2016, 19:47 przez Trillest, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By Trillest -  03 paź 2016, 21:31
 dolnośląskie
#240150
Witam po dłuższym czasie :)

Czy to jakaś aktualizacja ? Chciałbym aby moje RNS wyświetlało okładki utworów tak jak tutaj. Ktoś coś wie na ten temat :ok: ?

Obrazek

Moje nie ma przycisku BAND. Dodatkowo RNS na zdjęciu pokazue Sirius Travel Link: informacje o pogodzie i paliwie i coś o sporcie :)
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 72