Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  01 lut 2012, 21:15
 małopolskie
#61456
tak udało się ale nie obyło się bez komplikacji udało mi się złamać ten wychodzący kawałek plastiku dzięki któremu można zmieniać pozycje dźwigni biegów... aż zagotowałem :) no cóż trochę nerwów trochę pomysłowości i o to efekt:

Obrazek
By Kristov80 -  14 gru 2015, 22:29
 dolnośląskie
#205265
Podepnę się pod temat mam gałkę DSG chciałbym zdemontować mieszek i obszyć go czerwona nicią i tu pojawia się problem rozebrałem już ramkę na częsci pierwsze ale mieszek w górnej częsci wchodzi pod gałkę i jest jakby ściśnięty kwadratową chromową obejma jak to zdemontowac ?
A panowie orientujecie się może czy cała gałka DSG z MK6 pasuje do MK5???
Awatar użytkownika
By jihaad -  01 lut 2016, 12:22
 dolnośląskie
#213226
Krzycho pisze:...
Krzychu, lewarek z MKVI będzie pasował? Gałka, mieszek i ramka z wyświetlaczem pozycji lewarka.
Awatar użytkownika
By jihaad -  07 lis 2016, 8:27
 dolnośląskie
#242329
A scirocco pasuje? Widzę, że nawet 2015 rok wygląda (ramka) jak w golfie V. Nie wiem tylko czy elektrycznie jest to samo no i mechanizm na gałce czy podejdzie po przekręceniu tego trzpienia w dźwigni.
Awatar użytkownika
By jihaad -  19 lis 2016, 11:15
 dolnośląskie
#243094
Jak oddzielić gałkę od skóry?

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By FALCEZ -  17 gru 2016, 22:38
 warmińsko-mazurskie
#244482
jihaad pisze:A scirocco pasuje? Widzę, że nawet 2015 rok wygląda (ramka) jak w golfie V. Nie wiem tylko czy elektrycznie jest to samo no i mechanizm na gałce czy podejdzie po przekręceniu tego trzpienia w dźwigni.
Podejdzie, ja montowałem u siebie. :ok:
Awatar użytkownika
By jihaad -  18 gru 2016, 2:08
 dolnośląskie
#244489
$iemi pisze:Cieżko to idzie ja jedna gałke połamałem :wall:
Ja podarłem mieszek, na szczęście i tak był do wymiany.

FALCEZ pisze:
jihaad pisze:A scirocco pasuje? Widzę, że nawet 2015 rok wygląda (ramka) jak w golfie V. Nie wiem tylko czy elektrycznie jest to samo no i mechanizm na gałce czy podejdzie po przekręceniu tego trzpienia w dźwigni.
Podejdzie, ja montowałem u siebie. :ok:
Zamontowane. :)
By Misio -  09 sty 2018, 22:06
 mazowieckie
#260873
Podsumowując jakie gałki DSG pasują do Golfa V GTI ? Bo sporo jest tych VII R w cenie ~200 zł a w mojej jest ramka zniszczona i zastanawiam się nad zmianą.
By Misio -  26 lip 2018, 16:53
 mazowieckie
#266996
Kupiłem gałkę z ramką w stanie BDB niestety chyba z golfa VII R. Ramka jest na 200% z mk5 bo jest taka jak moja tylko stan perfekt no i Angol ale zależało mi na gałce i mieszku bo fajna wersja z czerowna nicia. No i teraz do rzeczy, po ramce stwierdziłem że to na 200% Mk5 lub ewentualnie MK6 ale sama gałka wygląda jak z MK7
Obrazek
Uda mi się to pożenić ? Jak patrzyłem na filmiki to w MK7 ten pierścień jest poprostu zaciśnięty na drążku i git. Zastanawiam się w takim razie czy poprostu nie wystarczy tego założyć ścisnąć pierścień i gitara.