Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By WiesioShow -  02 sty 2017, 22:43
 zachodniopomorskie
#245190
Cześć wszystkim,

Trchę o mnie - Pawcio z Koszalina jestem, na autach znam sie o tyle o ile, mechaniki pojazdowej nie kończyłem, ale mając Golfa można sie troszkę tego i owego nauczyć grzebiąc przy aucie.
Wspomniałem już moje auto: to Golf V Plus 1.9TDI BXF - 90KM. Auto mam 3 lata i muszę przyznać, że jest to naprawdę fajne wygodne autko. Dokładałem w nim czujniki cofania wraz z wyświetlaczem diodowym, a chętnie bym do niego dorzucił jeszcze oryginalny podłokietnik z nadmuchem na tył. To chyba tyle tytułem wstępu o mnie i aucie, pewnie przy następnych postach - już na innych tematach więcej myśli się urodzi.
By lukasz1d1 -  03 sty 2017, 15:27
 małopolskie
#245286
Dzień dobry, cześć. Jestem Łukasz nie jeżdżę autem już od pół roku :laugh: , wcześniej jeździłem volvo v40 ale niestety musiałem sprzedać, chcę kupić auto myślę że gofera 5 i jestem tutaj by zasięgnąć opinii właścicieli :)
By ANIA79 -  05 sty 2017, 0:10
 łódzkie
#245421
Dobry wieczór. Mam 1.6 FSI 2005 rok, jestem pierwszą właścicielką. :clap: Z pewnością będę potrzebowała podpowiedzi przy okazji moich problemów z autem i liczę bardzo na Was Panowie i Panie. Pozdrawiam z Łodzi.
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 555