Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  09 maja 2017, 22:55
 śląskie
#251694
Mettenoos pisze:Przebieg normalny, instalacja lpg może wymagać dofinansowania dlatego ja wolałbym egzemplarz bez lpg
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem gazu (głównie miasto) ale pomyślałem, że skoro fabryczna to może warto.
O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zużyta instalacja LPG?.
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  09 maja 2017, 23:00
 śląskie
#251696
Mettenoos pisze:Butla za 2 lata straci legalizację
Ano tak, nie pomyślałem o tym w ogóle :( . Z tej 6-tki i tak nici ale dobrze wiedzieć na przyszłość, pojutrze jadę oglądać fokę z 2010r. , 21.500zł., rzekomo igieiłka ...
Czy mógłbym tutaj umiescić link do tego forda?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 maja 2017, 23:01
 pomorskie
#251697
VCX_7 pisze: O co chodzi z tym dofinansowaniem?- zużyta instalacja LPG?.
No tak, wtryskiwacze lpg zużywają sie szybciej niż Pb, gniazda zaworow nie wiadomo w jakim stanie a przy lpg po takim przebiegu lubią być "podgryzione"itp... . Jak nie jestes zwolennikiem lpg to patrz na Pb
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 maja 2017, 23:10
 pomorskie
#251700
VCX_7 pisze:No to już mnie wyleczyłeś na maxa z gazu, czyli zasada jak gaz to tylko zakładać samemu i przez te parę lat powinien być spokój ;) .
Zawsze byłem tego zdania, do Lupo 1.4 mpi do dzis nie moge sie zdecydowac na montaż a ma teraz 145 tkm a miał 8 lat temu podczas zakupu 50 tkm
Awatar użytkownika
By VCX_7 -  09 maja 2017, 23:25
 śląskie
#251705
Dzisiaj żeby kupić używaną furę to trzeba by ze dwa fakultety skończyć a i tak jeszcze w rogi strzelą człowieka.
Cholernie męczy mnie to szukanie, no i podejście komisantów jak wciskają kit. Nie wiem dlaczego nie można trafić z 1-szej reki chyba, że ludziska wolą pozbyć się problemu i oddać pośrednikowi.