Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By undercoversr -  01 gru 2017, 17:24
 dolnośląskie
#259620
ja również mam identycznie w swoim radiu co kolega @castagnet , radio mam prawie rok czasu i już się przyzwyczaiłem, antena fm 100 % oryginalna jedynie dołożone głośniki z tyłu
Awatar użytkownika
By chabi87 -  02 gru 2017, 0:04
 dolnośląskie
#259642
undercoversr pisze:ja również mam identycznie w swoim radiu co kolega @castagnet , radio mam prawie rok czasu i już się przyzwyczaiłem, antena fm 100 % oryginalna jedynie dołożone głośniki z tyłu
A sprawdzałeś podpinając inne radio.
Pytam, bo "TEN PIERWSZY" sprawdzał na trzech różnych sztukach - sytuacja za każdym razem wracała-za każdym razem stwierdzam że to wina radia... ABSURD Obrazek


Właśnie wpadły mi do głowy kolejne mozliwosci kodowań które mogłyby dawać taki efekt - jutro sprawdzę, bo teraz to sprawdzić mogłaby mnie psiarnia. Garaż pod budynkiem wszędzie ciemno i tylko poswiata z ekranu lapka.... Od razu na komendę i nocka w apartamencie ;) dobranoc Wam...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

By castagnet -  04 gru 2017, 11:37
 małopolskie
#259728
Miałem wcześniej RCD210 i problem nie występował, co dziwne, problem występuje tylko podczas zmiany radiostacji na inną.
Jeżeli wciskamy cały czas tą samą i ona się "odświeża" to cały czas z tą samą głośnością.
Problem pojawia się gdy zmieniamy na inną radiostację.
Podczas ustawiania manualnego (prawe pokrętło) problem nie występuje.
By SExpert -  05 gru 2017, 19:18
 śląskie
#259809
Siemka ;) mam pare pytań do was bo zamierzam kupić te radyjko ale niestety bądź stety jestem posiadaczem „jabłka” i będę zmuszony kupić radio w wersji B i tu pare pytań ;) czy jak zmienię telefon kiedyś na taki z Androidem to będzie mi działa mirrorlink ? I jeszcze jedno czy na radio da się instalować wszystkie aplikacje bo do muzyki zazwyczaj używam tidala i czy da się go zainstalować na radiu ? ;)
By SExpert -  05 gru 2017, 19:34
 śląskie
#259812
Ok dziękuje za pomoc ;) czyli pozostaje sprzedać jabłko i kupić wersje z A bo taniej to wychodzi ;p a jeszcze jedno szybkie pytanie żebym już wszystko wiedział ;) czyli mam rozumieć ze jak kupię jednak wersje A to ogólnie iPhone będzie z nim się łączył przez bluetooth i pójdzie puszczać muzykę i dzwonić i tylko mirrorlink nie będzie działał ?

Edit
To po zdjęciach jednak widzę ze wersja B obsługuje i IPhone i androida czy się mylę ?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  05 gru 2017, 19:44
 dolnośląskie
#259813
SExpert pisze:
05 gru 2017, 19:34
czyli mam rozumieć ze jak kupię jednak wersje A to ogólnie iPhone będzie z nim się łączył przez bluetooth i pójdzie puszczać muzykę i dzwonić i tylko mirrorlink nie będzie działał ?
Iphone'a podepniesz pod wersję 187A
- poprzez BT,
- poprzez AUX,
- jako dysk zew. poprzez USB ? ( nie wiem czy się da, bo iPhone to urządzenie nie dla mnie ;)

MirrorLink będzie działał ale zapamiętaj,że nigdy (prawdopodobnie nigdy) z jabłkiem lecz z urządzeniami na Andku, a iPhone do współpracy potrzebuje CarPlay'a
:P
By SExpert -  05 gru 2017, 19:50
 śląskie
#259814
dobra to rozumiem ze mirrolink tylko i wyłącznie z Androidem :) ale szukam właśnie złotego środku żeby i Iphone działał i kiedyś w przyszłości android :) a możesz mi jeszcze odpowiedzieć bo wrzuciłeś zdjęcia wersji B i z niego wynika ze łączy się i z Androidem i Iphonem bo widnieje tam i Mirrorlink i Apple Car Play czy zle to rozumiem ?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  05 gru 2017, 20:09
 dolnośląskie
#259816
SExpert pisze:dobra to rozumiem ze mirrolink tylko i wyłącznie z Androidem :) ale szukam właśnie złotego środku żeby i Iphone działał i kiedyś w przyszłości android :) a możesz mi jeszcze odpowiedzieć bo wrzuciłeś zdjęcia wersji B i z niego wynika ze łączy się i z Androidem i Iphonem bo widnieje tam i Mirrorlink i Apple Car Play czy zle to rozumiem ?
Dokładnie tak
Współpracuje z obydwoma systemami...
Dorzucam jeszcze te parę fotek wersji 187B (Carplay) ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

By SExpert -  05 gru 2017, 20:25
 śląskie
#259818
No to teraz już wiem wszystko ;) czyli trzeba dołożyć i kupić wersje droższa ;( się iPhone zachciało :laugh: @chabi87 a masz może takie na sprzedaż ? ;) bo u chińczyków te ceny przesyłek kosmiczne trochę ;(
Awatar użytkownika
By chabi87 -  05 gru 2017, 20:26
 dolnośląskie
#259819
SExpert pisze:No to teraz już wiem wszystko ;) czyli trzeba dołożyć i kupić wersje droższa ;( się iPhone zachciało Obrazek @chabi87 a masz może takie na sprzedaż ? ;) bo u chińczyków te ceny przesyłek kosmiczne trochę ;(
Zadzwoń teraz
792018236

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

By GpArmin -  07 gru 2017, 21:47
 podkarpackie
#259896
Cześć,

Podobnie jak kolega wyżej potrzebuje radia w wariancie współpracującym z iOS. Przekopałem cały wątek i wiem już ze będę potrzebował wersji B. Czy CarPlay podobnie jak Mirrorlink fabrycznie nie będzie działał kiedy samochód jest w ruchu? Na ile sensownie w ogóle funkcjonuje CarPlay ? Myślicie ze odnotuje tez poprawę w kwestii dźwięku względem RCD300? Mam dwa fabryczne głośniki i dwa dodatkowe w Polce bagażnika wraz ze wzmacniaczem. Czy mogę wymienić w takim układzie RCD300 na RCD330 Plus bez straty funkcjonalności w żadnym zakresie ? (Przycisków na kierownicy nie mam wiec mnie nie interesuje ten wątek)

Z góry dziękuje za podpowiedzi
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 43