Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By luki1985 -  03 paź 2018, 19:24
 śląskie
#268477
Zaaktualizowałem telefon do najnowszego androida i EC mi przestał działać.
W temacie kilka postów wcześniej ktorys z kolegów wrzucił nowe apki na tel i do radia. Zainstalowałem nowe apki na tel. Nowa aplikacja zgrana też na kartę sd. Odpalam ec z karty i nową apke z tel i pojawia sie błąd i ec noe działa
;( Co robię nie tak? Trzeba cos aktualizować na radiu?
Awatar użytkownika
By Pewex -  31 paź 2018, 19:43
 wielkopolskie
#269156
Wiecie może czemu te j*bane Google maps minimalizuje się jak podłącze telefon do radia przez EC? Gdy nie mam podłączonego telefonu nie wyłącza się:D już mnie trochę denerwuje bo zazwyczaj tak się dzieje gdy są zjazdy :wall: :bad:
By PEPE33 -  30 lis 2018, 17:13
 podkarpackie
#269929
Witam kto pomoze ktore pliki wgrac do radia i jak je wgrac chodzi o EC8.rar rozpakowalem i co dalej pomozecie. Moge podac numer telefonu

Dodano po 2 minutach 43 sekundach:
Po zmianie telefonu nie laczy sie telefon z radiem przed wymianą telefonu wszystko chodzilo.

Dodano po 3 godzinach 46 minutach 18 sekundach:
jak wlaczam np wlaczam np nawigacje google maps lub inna to dzwiek idzie przez telefon a nie przez glosniki samochodowe
By szynowak -  30 lis 2018, 22:30
 kujawsko-pomorskie
#269936
Kolego przeczytaj od początku posty, wszystko jest po kolei napisane nawet mcaris25 kiedyś o tym pisał. Jeżeli chcesz dźwięk przez radio to albo podłączysz aux lub przez bt

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

By Kamciek -  02 gru 2018, 22:45
 śląskie
#270001
Zamierzam zmienić moje fabryczne rns315 na coś ciekawszego i mam pytanie do posiadaczy RCD 330, chciałbym wrzucić na stałe starego iphona do samochodu dla Carplay.
Czy jeśli radio przełączone jest na carplay to w tym czasie:
-gra radio czy tylko muzyka z iphone?
-jak wbije bieg wsteczny to wyświetlą się czujniki parkowania?
-może być podłączony inny telefon przez buletooth (w iphone w samochodzie mogę wyłączyć bluetooth bo ma służyć wyłącznie do wyświetlania aplikacji, nie rozmów)

Dodatkowo czy jak zostawię carplay i wyłączę samochód to po ponownym uruchomieniu samochodu włączy się automatycznie carplay?
By untaztood -  17 gru 2018, 10:52
 mazowieckie
#270384
Mam pytanie odnośnie kamery cofania.
Czytałem, że potrzebny jest "moduł" opóźniający zasilanie.
Jednak czy nie można by podłączyć kamery pod stałe zasilanie 12V po przekręceniu kluczyka?
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 43