Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Frahar -  12 sty 2019, 21:13
 mazowieckie
#270908
Cześć Panowie, właśnie się zarejestrowałem.

Przyznam ze forum czytam od bardzo dawna (interesowały mnie panewki w BXE ;) ) lecz teraz po 6 latach bezproblemowej eksploatacji mojego golfika pojawił się jeden mały problem o którym napisze w następnym poście.
Ps: golfik chyba poczulbze zaczynam się rozglądać za mk7 :)

Pozdro. :thank_you:
Awatar użytkownika
By GRKoni -  14 sty 2019, 21:35
 dolnośląskie
#270948
Siemanko wszystkim, Mam na imię Grzesiek, mam Golfa MK5 varianta, silnik pierwotny to BLS, jednak wyzionął ducha i wsadziłem słupek z ASZ po czym wgrałem mu mapę na 145-150ps. Wszystko samodzielnie. Jestem tu by otrzymywać pomoc i pomagać innym. Pozdro i do zobaczenia na forum.
P.S. z czasem zapraszam na stronę o moim golfie :)
By Paweł 35 -  16 sty 2019, 10:52
 małopolskie
#270998
Witam wszystkich :hi:

Dodano po 19 minutach 55 sekundach:
Paweł 35 pisze:Witam wszystkich :hi:
Dodano po 4 minutach 59 sekundach:
Koledzy mam problem w golfie v 1.9 tdi problem z wspomaganiem wogule go nie ma świeci na żółto kontrolka wspomagania i ESP do niedawna było wspomaganie pomimo że świeciły te dwie kontrolki co może być pomoże ktoś błąd z odczytu to błąd czujnika skrętu i błąd 2546
  • 1
  • 401
  • 402
  • 403
  • 404
  • 405
  • 555