Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypada┼éoby si─Ö przywita─ç i zapozna─ç z regulaminem. Dzi─Öki przywitaniu b─Ödziesz mia┼é/-a/ mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania post├│w na forum
przez Frahar -  12 sty 2019, 21:13
 mazowieckie
Cze┼Ť─ç Panowie, w┼éa┼Ťnie si─Ö zarejestrowa┼éem.

Przyznam ze forum czytam od bardzo dawna (interesowa┼éy mnie panewki w BXE ;) ) lecz teraz po 6 latach bezproblemowej eksploatacji mojego golfika pojawi┼é si─Ö jeden ma┼éy problem o kt├│rym napisze w nast─Öpnym po┼Ťcie.
Ps: golfik chyba poczulbze zaczynam si─Ö rozgl─ůda─ç za mk7 :)

Pozdro. :thank_you:
Awatar u┼╝ytkownika
przez GRKoni -  14 sty 2019, 21:35
 dolno┼Ťl─ůskie
Siemanko wszystkim, Mam na imi─Ö Grzesiek, mam Golfa MK5 varianta, silnik pierwotny to BLS, jednak wyzion─ů┼é ducha i wsadzi┼éem s┼éupek z ASZ po czym wgra┼éem mu map─Ö na 145-150ps. Wszystko samodzielnie. Jestem tu by otrzymywa─ç pomoc i pomaga─ç innym. Pozdro i do zobaczenia na forum.
P.S. z czasem zapraszam na stron─Ö o moim golfie :)
przez Pawe┼é 35 -  16 sty 2019, 10:52
 ma┼éopolskie
Witam wszystkich :hi:

Dodano po 19 minutach 55 sekundach:
Paweł 35 pisze:Witam wszystkich :hi:
Dodano po 4 minutach 59 sekundach:
Koledzy mam problem w golfie v 1.9 tdi problem z wspomaganiem wogule go nie ma ┼Ťwieci na ┼╝├│┼éto kontrolka wspomagania i ESP do niedawna by┼éo wspomaganie pomimo ┼╝e ┼Ťwieci┼éy te dwie kontrolki co mo┼╝e by─ç pomo┼╝e kto┼Ť b┼é─ůd z odczytu to b┼é─ůd czujnika skr─Ötu i b┼é─ůd 2546
  • 1
  • 401
  • 402
  • 403
  • 404
  • 405
  • 444