Volkswagen Golf MK5

Debiutant na 艣wiatowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisa膰 w dzia艂ach technicznych/
przez JACEK64 -  08 cze 2019, 16:01
 lubelskie
Witam serdecznie kupi艂em golfa mk7 1.6 tdi bluemotion z 2014 i przebiegiem 50000 mil , po tygodniu okaza艂o sie ze s艂abe ogrzewanie jest , mo偶e to by艂o powodem sprzeda偶y auta , ogrzewanie jest s艂abe ciep艂e jak silnik jest zagrzany na 90 stopni i dam ogrzewanie na HI na na 3 i 4 leci troch臋 ciele powietrze a na max tylko dmucha , temperatura na 90 stopni wszystkie rury ciep艂e termostaty ok tam sa dwa obiegi , wiatrak pono膰 dzia艂a auto by艂 u mechanika aby sprawdzi艂 ale nie mia艂 czasu bo nie by艂em um贸wiony zagrza艂 auto sprawdzi艂 tylko czy wszystkie rury ciep艂e i czy wiatrak chodzi , mo偶e jest zapowietrzone , morze nagrzewnica zatkana , mo偶e pompa wody ale kt贸ra jak sprawdzi膰 pompy wody sa tam dwie na dole i jedna od rozrz膮du , auto powinno sie samo odpowietrzy膰 pr贸bowa艂em go na rozgrzanym silniku odpowietrzy膰 przejecha艂em sie jak temperatura wody w by艂a na 90 stopni i temperatura oleju by艂a 85 stopni przejecha艂em par臋 kilometr贸w na obrotach 3000 rpm po czym odkr臋ci艂em zbiornik z p艂ynem do ch艂odzenia w艂膮czy艂em ogrzewanie i da艂em gazu po kilku takich pr贸bach zobaczy艂em jeden wi臋kszy b膮belek powietrza , nie wiem co robic na kompie nic nie pokazuje , nie wiem co robi膰 mechanik powiedzia艂 ze to zgadywanka b臋dzie ,
co myslicie wszelkie sugestie mile widziane

1. mysle o p艂ukance - jak ja zrobi膰 co polecacie
2. sprawdzenie nagrzewnicy czy jest dro偶na jak zrobi膰 ?
mo偶e macie jakie艣 inne pomys艂y a moze kto艣 z was mia艂 taki problem
Awatar u偶ytkownika
przez Rumak -  13 lip 2019, 17:38
 pomorskie
Spr贸buj odpowietrzy膰 uk艂ad. P艂ukanka w 4l aucie ?? to prawie nowy w贸z jesli ,by艂 zalany p艂ynem to nie mai艂 od czego si臋 zapcha膰. Pod艂膮cz pod vcds-a mo偶ne nie otwiera c klapki w nagrzewnicy .