Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z elektronik─ů i elektryk─ů (o┼Ťwietlenie, ┼╝ar├│wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
przez jarek23 -  06 maja 2007, 15:51
 -------
Witam. Zalozylem sobie diodowe zarowki zamiast tych zwyklych postojowych. No i mam problem. Jak przekrece kluczyk to jak kazdy wie robi sobie diagnoze no i po chwili wyskakuje ze jest spalona zarowka:( No i oczywiscie postojowe po chwili gasna:( A jak wloze normalne zarowki to wszystko ok. Te diodowe swieca jak kluczyka nie przekrece tylko zostanie swiatla wlaczone. Moze ktos ma pomysl jak to obejsc albo co zrobic?
przez gOOlfer -  06 maja 2007, 19:01
 -------
Te┬┐ to przerabia┬│em, wydaje mi si├¬, ┬┐e problem jest w bardzo ma┬│ym poborze pr┬▒du przez diod├¬ i komputer traktuje to jako uszkodzenie ┬┐ar├│wki. Wyj┬Âciem z tej sytuacji mo┬┐e by├Ž za┬│o┬┐enie ┬┐ar├│wek w stylu np Philips Blue Vision albo jakie┬ inne.
Awatar u┼╝ytkownika
przez PotaS -  06 maja 2007, 19:09
 warmi┼äsko-mazurskie
gOOlfer pisze:Te┬┐ to przerabia┬│em, wydaje mi si├¬, ┬┐e problem jest w bardzo ma┬│ym poborze pr┬▒du przez diod├¬ i komputer traktuje to jako uszkodzenie ┬┐ar├│wki. Wyj┬Âciem z tej sytuacji mo┬┐e by├Ž za┬│o┬┐enie ┬┐ar├│wek w stylu np Philips Blue Vision albo jakie┬ inne.

Mo┬┐e jaki┬ rezystorek w lini zasilania dla zwi├¬kszenia pr┬▒du. tylko nie wiem czy diody nie bed┬▒ s┬│abij ┬Âwieci├Ž . cho├Ž nie powinny. ;)
przez gOOlfer -  06 maja 2007, 19:25
 -------
Te diody ju┬┐ maj┬▒ rezystory bo standartowe s┬▒ gdzie┬ na 3,3 volta.
Awatar u┼╝ytkownika
przez fredric -  06 maja 2007, 20:50
 mazowieckie
ciekawe jak bedzie sprawa sie miala z migaczami led bo o postojowkach slyszalem ze nie chca dzialac rezystorek lub Philips Blue Vision sa rozwiazaniem
Awatar u┼╝ytkownika
przez fredric -  06 maja 2007, 21:28
 mazowieckie
maluszek a jest mozliwosc wylaczenia diagnozy migaczy??
Awatar u┼╝ytkownika
przez maluszek -  06 maja 2007, 22:04
 mazowieckie
fredric pisze:maluszek a jest mozliwosc wylaczenia diagnozy migaczy??

na to wygl┬▒da:

http://bp0.blogger.com/_y2Yifl1vjns/RbOjoSN2U5I/AAAAAAAAALM/Z6yZvNJHtII/s1600-h/cec-19.jpg

jak wida├Ž osobno boczne, osobno reszta (te opisy w vag-com s┬▒ do┬Â├Ž namieszane momentami). za efekt nie gwarantuje, bo jak pisa┬│em ma┬│o mnie interesuje wymiana ┬┐ar├│wek na ledy. ale spr├│bowa├Ž mo┬┐na jak kto┬ si├¬ uprze.
Awatar u┼╝ytkownika
przez fredric -  06 maja 2007, 22:09
 mazowieckie
he to jest cos bedzie szansa na zmiane na pelen led. trzeba to sprawdzic.
przez jarek23 -  10 maja 2007, 22:46
 -------
Tylko zeby to zmienic to trzeba miec kabel a ja nie posiadam. A co do dolozenia jakis rezystorow to bedzie ciezko chyba zeby kable pociac. A troche mi sie nie chce bawic dla jakis zarowek. A moze mi doradzicie jakis kabel?? i jakis programik:)
Awatar u┼╝ytkownika
przez jabart -  12 maja 2007, 19:18
 -------
Zapnij r├│wnolegle rezystor o warto┬Âci ok 40 om├│w i mocy ok 4W co zasymuluje ┬┐ar├│wk├¬ dla komputera...
Awatar u┼╝ytkownika
przez BRUNO55 -  13 maja 2007, 9:36
 kujawsko-pomorskie
jarek23 pisze:Tylko zeby to zmienic to trzeba miec kabel a ja nie posiadam. A co do dolozenia jakis rezystorow to bedzie ciezko chyba zeby kable pociac. A troche mi sie nie chce bawic dla jakis zarowek. A moze mi doradzicie jakis kabel?? i jakis programik:)

Skontaktuj siê na PW z koleg± maluszek on aktualnie posiada na zbycie kabelek z programem.

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy