Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Karoseria, nadwozie, lakier, baga┼╝niki, uchwyty itp
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  28 cze 2012, 11:37
 ma┼éopolskie
ja sobie mo┼╝e dzi┼Ť podjad─Ö dorobi─ç puszk─Ö lakieru i zobaczymy jakie b─Öd─ů klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupić ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i może na nim będzie dokładniejszy symbol...
Awatar u┼╝ytkownika
przez Insane -  28 cze 2012, 11:41
 dolno┼Ťl─ůskie
Krzycho pisze:ja sobie mo┼╝e dzi┼Ť podjad─Ö dorobi─ç puszk─Ö lakieru i zobaczymy jakie b─Öd─ů klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupić ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i może na nim będzie dokładniejszy symbol...

My┼Ťl─Ö, ┼╝e nie bardzo. W aso nawet na butelce od p┼éynu ch┼éodniczego nie by┼éo nic poza "P┼éyn do ch┼éodnic" D:
Awatar u┼╝ytkownika
przez krz_p -  28 cze 2012, 19:40
 wielkopolskie
Krzycho pisze:
krz_p pisze:spartaczone malowanie, a cena daleka od okazyjnej
┼║le dobrany lakier, niech poprawiaj─ů

u mnie były lakierowane progi i dokładki, różnicy w kolorach nie ma, lakier dobrany jedynie z kodu na wlepce w bagażniku

a jaki masz kolor auta?? ten kolor united gray jest ci─Ö┼╝ki do dobrania...

srebrny
przez Emil20 -  29 cze 2012, 22:06
 -------
Przedstawi┼éem spraw─Ö mojemu kumplowi kt├│ry ma zak┼éad lakierniczy - policzy┼é posprawdza┼é i m├│wi ┼╝e z jego rabatami wysz┼éo by wszystko ok 280 / 300 z┼é za wysokiej jako┼Ťci materia┼é . powiedzia┼é te┼╝ ┼╝e to jest nie ten lakier (conajmniej nie ten odcie┼ä) i jedynym wyj┼Ťciem jest pomalowanie tego na nowo ... Z rodzin─ů , dobrze to sie na zdj─Öciach wychodzi :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Insane -  29 cze 2012, 22:24
 dolno┼Ťl─ůskie
Ten go┼Ť─ç wychodzi za moj─ů siostr─Ö cioteczn─ů taka "rodzina" ale zawsze co┼Ť. Jutro dzwonie i ka┼╝e sobie pomalowa─ç grill na nowo oraz dok┼éadk─Ö. Pr├│g doklei─ç bo mi odszed┼é leciutko w jednym miejscu no i ┼╝adnej robocizny nie zap┼éac─Ö. A jak dorw─Ö hokej to sobie sam sprejem malne. Bed─Ö malowa┼é 15 razy ale zrobie sam jak mi si─Ö podoba - nalepsze wyj┼Ť─çie :)

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy