Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, baga偶niki, uchwyty itp
Awatar u偶ytkownika
przez Krzycho - Admin  -  
 ma艂opolskie
ja sobie mo偶e dzi艣 podjad臋 dorobi膰 puszk臋 lakieru i zobaczymy jakie b臋d膮 klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupi膰 ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i mo偶e na nim b臋dzie dok艂adniejszy symbol...
Awatar u偶ytkownika
przez Insane - 呕贸艂todzi贸b  -  
 dolno艣l膮skie
Krzycho pisze:ja sobie mo偶e dzi艣 podjad臋 dorobi膰 puszk臋 lakieru i zobaczymy jakie b臋d膮 klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupi膰 ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i mo偶e na nim b臋dzie dok艂adniejszy symbol...

My艣l臋, 偶e nie bardzo. W aso nawet na butelce od p艂ynu ch艂odniczego nie by艂o nic poza "P艂yn do ch艂odnic" D:
Awatar u偶ytkownika
przez krz_p - Stary wyga  -  
 wielkopolskie
Krzycho pisze:
krz_p pisze:spartaczone malowanie, a cena daleka od okazyjnej
藕le dobrany lakier, niech poprawiaj膮

u mnie by艂y lakierowane progi i dok艂adki, r贸偶nicy w kolorach nie ma, lakier dobrany jedynie z kodu na wlepce w baga偶niku

a jaki masz kolor auta?? ten kolor united gray jest ci臋偶ki do dobrania...

srebrny
przez Emil20 - 呕贸艂todzi贸b  -  
 -------
Przedstawi艂em spraw臋 mojemu kumplowi kt贸ry ma zak艂ad lakierniczy - policzy艂 posprawdza艂 i m贸wi 偶e z jego rabatami wysz艂o by wszystko ok 280 / 300 z艂 za wysokiej jako艣ci materia艂 . powiedzia艂 te偶 偶e to jest nie ten lakier (conajmniej nie ten odcie艅) i jedynym wyj艣ciem jest pomalowanie tego na nowo ... Z rodzin膮 , dobrze to sie na zdj臋ciach wychodzi :)
Awatar u偶ytkownika
przez Insane - 呕贸艂todzi贸b  -  
 dolno艣l膮skie
Ten go艣膰 wychodzi za moj膮 siostr臋 cioteczn膮 taka "rodzina" ale zawsze co艣. Jutro dzwonie i ka偶e sobie pomalowa膰 grill na nowo oraz dok艂adk臋. Pr贸g doklei膰 bo mi odszed艂 leciutko w jednym miejscu no i 偶adnej robocizny nie zap艂ac臋. A jak dorw臋 hokej to sobie sam sprejem malne. Bed臋 malowa艂 15 razy ale zrobie sam jak mi si臋 podoba - nalepsze wyj艣膰ie :)