Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z elektronik─ů i elektryk─ů (o┼Ťwietlenie, ┼╝ar├│wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl - Stary wyga  -  
 ┼Ťl─ůskie
moim zdaniem lepiej jak by tam swieciło samo swiatło białe i gasło jak włczy się kierunkowskaz, zaswiecał się ten oryginalny.
lub na ca┼éy czas migania kierunku nie zasieca┼éosi─Ö na przemian kierunek i dzienne bo to dziwnie wygl─ůda i ktos moze sie zagapi─ç ;)

plus po stacyjce znajdziesz tylko na jednym bezpieczniku w skrzynce pod mask─ů z tego co pami─Ötam to chyba nr40 patrz─ůc na t─ů skrzynk─Ö to w lewym g├│rnym robu lub poprostu na bezpiecznikach w kabinie, g├│rne dwa rz─Ödy.

anoda to wiadomo ┼╝e masa zasilania.

migacz czarno zielony a w drugiej lampie czarno biały

zarówka mijania , żółto niebieski , druga lampa żółto czarny

żaówka od długich, biało fioletowy, druga lampa biało czarny

br─ůzowy masa zasilania ┼╝ar├│wek

postoj├│wka szaro czerwony, druga lapma szaro czarny
Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 22:45 przez Dexter23pl, ┼é─ůcznie zmieniany 2 razy.
Awatar u┼╝ytkownika
przez fredric - Ramol  -  
 mazowieckie
Bardzo fajnie wysz┼éa ta lampa w czarnym malyna. Nie zmienia faktu ┼╝e panowie policjanci b─Öd─ů mieli w dupie twoje t┼éumaczenie i dow├│d zabior─ů a co ciekawe nie b─Ödziesz w stanie usun─ů─ç usterki na miejscu wi─Öc dow├│d na bank poleci.
Co nie zmienia faktu ┼╝e zajebi┼Ťcie to wysz┼éo i fakt nie za tysiaka wi─Öc gratki moda. A teraz pytanie rozkleja┼ée┼Ť lamp─Ö?? No i jak??
przez mistasz - Filantrop  -  
 opolskie
Tysonq pisze:halogen nie ma homologacji RL! Wsadzi─ç mo┼╝na wszystko, nawet stroboskopy, tylko pytanie na jak d┼éugo? :)

Bez homologacji jako dzienne to a┼╝ si─Ö prosi o mandat. O ile ich u┼╝ywamy. Mimo ┼╝e mam homologowane to policjant sam nie wiedzia┼é jak ma post─ůpi─ç :D Musia┼éem mu pokaza─ç ┼╝e mam homologacj─Ö i wyt┼éumaczy─ç ┼╝e nie wszystko jest be co do┼éo┼╝one.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos - Moderator/Tropiciel Spamer├│w  -  
 pomorskie
te same ledy kupisz na allegro za 190 z┼é komplet 10 szt, sam sobie wstawisz i masz sporo oszcz─Ödno┼Ťci, no mo┼╝e prawie te same :D http://allegro.pl/lampy-led-dzienne-hel ... 29468.html
Awatar u┼╝ytkownika
przez Rafit - Fan Forum  -  
 pomorskie
Tak kombinujecie z tymi ledami, a widzieli┼Ťcie ten wynalazek (halogen i DRL)
http://allegro.pl/led-drl-dzienne-halog ... 20124.html

Ja osobi┼Ťcie mam w┼é─ůczone dzienne w halogenach na 55% i ani policja ani na przegl─ůdzie si─Ö nigdy do tego nie przyczepili :-)
To ju┼╝ nie s─ů stare Golfy II, ┼╝e policja szuka dziury w ca┼éym. Nowe auta takie rzeczy maj─ů i oni tego nie sprawdzaj─ů. Raz si─Ö zapytali czy to nie halogeny to w┼é─ůczy┼éem halogeny (moc 92%) i si─Ö rozja┼Ťni┼éy. Wtedy powiedzia┼éem, ┼╝e to s─ů halogeny i od razu zaakceptowali, ┼╝e widocznie jak si─Ö robi ja┼Ťniej to mam racje :)

Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 43