Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi膮zane z elektronik膮 i elektryk膮 (o艣wietlenie, 偶ar贸wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar u偶ytkownika
przez RekinPoznan - Fan Forum  -  
 wielkopolskie
Witajcie....

Chcia艂em pokaza膰 jak tanim kosztem mo偶emy zaopatrzy膰 si臋 w dobrej jako艣ci przycisk niby oryginalny ;).

Kilka zdj臋膰 dzisiaj odebra艂em przesy艂k臋 pod艂膮czy艂em pod zasilanie by si臋 przekona膰 czy kolor pod艣wietlania nie odbiega od normy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednym s艂owem jestem pod wra偶eniem wykonania.W zestawie mamy peszel, wi膮zk臋 kablow膮 oraz terminale zaci艣ni臋te oraz uszczelk臋 do wtyku pompy esp/abs.

Koszt ca艂ego zestawu to 97,28 ;) my艣l臋 偶e to dobra cena bior膮c pod uwag臋 fakt i偶 na allegro same porysowane przyciski sa w cenie ~60z艂

Pozdrawiam Krzysztof
przez 1 6 D - Forumowy gadu艂a  -  
 zachodniopomorskie
Zerowy stan jest dlatego ze w 2006 roku ten z A zast膮piono guzikiem z B na ko艅cu czyli taki numer:
1K0927121B REH
Jego koszt w ASO bez rabat贸w to aktualnie 77,80 PLN
Awatar u偶ytkownika
przez RekinPoznan - Fan Forum  -  
 wielkopolskie
No to najwa偶niejsze 偶e nie przep艂aci艂em :) , paczuszka nawet szybko przylecia艂a.

Zamowi臋 chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie maj膮 , Mo偶e jest kto艣 ch臋tny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedaj膮 tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie b臋d膮 zb臋dne.

Krzysztof
Awatar u偶ytkownika
przez major - Dyskutant  -  
 mazowieckie
A kto powiedzia艂 ze ten China musi byc nie org ? Przeciez fabryka VW FAW jest w chinach i niczym nie odbiega od tej w DE z tym ze produkuj膮 tylko wybrane modele.
przez ds60 - User  -  
 -------
RekinPoznan pisze:No to najwa偶niejsze 偶e nie przep艂aci艂em :) , paczuszka nawet szybko przylecia艂a.

Zamowi臋 chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie maj膮 , Mo偶e jest kto艣 ch臋tny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedaj膮 tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie b臋d膮 zb臋dne.

Krzysztof

Czy ta oferta jest aktualna? W艂a艣nie szukam takiego zestawu(2 lampki+wtyczki z przewodami).