Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z elektronik─ů i elektryk─ů (o┼Ťwietlenie, ┼╝ar├│wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar u┼╝ytkownika
przez RekinPoznan -  29 gru 2012, 13:15
 wielkopolskie
Witajcie....

Chcia┼éem pokaza─ç jak tanim kosztem mo┼╝emy zaopatrzy─ç si─Ö w dobrej jako┼Ťci przycisk niby oryginalny ;).

Kilka zdj─Ö─ç dzisiaj odebra┼éem przesy┼ék─Ö pod┼é─ůczy┼éem pod zasilanie by si─Ö przekona─ç czy kolor pod┼Ťwietlania nie odbiega od normy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednym s┼éowem jestem pod wra┼╝eniem wykonania.W zestawie mamy peszel, wi─ůzk─Ö kablow─ů oraz terminale zaci┼Ťni─Öte oraz uszczelk─Ö do wtyku pompy esp/abs.

Koszt ca┼éego zestawu to 97,28 ;) my┼Ťl─Ö ┼╝e to dobra cena bior─ůc pod uwag─Ö fakt i┼╝ na allegro same porysowane przyciski sa w cenie ~60z┼é

Pozdrawiam Krzysztof
przez 1 6 D -  29 gru 2012, 13:51
 zachodniopomorskie
Zerowy stan jest dlatego ze w 2006 roku ten z A zast─ůpiono guzikiem z B na ko┼äcu czyli taki numer:
1K0927121B REH
Jego koszt w ASO bez rabat├│w to aktualnie 77,80 PLN
Awatar u┼╝ytkownika
przez RekinPoznan -  29 gru 2012, 14:19
 wielkopolskie
No to najważniejsze że nie przepłaciłem :) , paczuszka nawet szybko przyleciała.

Zamowi─Ö chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie maj─ů , Mo┼╝e jest kto┼Ť ch─Ötny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedaj─ů tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie b─Öd─ů zb─Ödne.

Krzysztof
Awatar u┼╝ytkownika
przez major -  29 gru 2012, 15:12
 mazowieckie
A kto powiedzia┼é ze ten China musi byc nie org ? Przeciez fabryka VW FAW jest w chinach i niczym nie odbiega od tej w DE z tym ze produkuj─ů tylko wybrane modele.
przez ds60 -  08 mar 2013, 16:43
 -------
RekinPoznan pisze:No to najwa┼╝niejsze ┼╝e nie przep┼éaci┼éem :) , paczuszka nawet szybko przylecia┼éa.

Zamowi─Ö chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie maj─ů , Mo┼╝e jest kto┼Ť ch─Ötny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedaj─ů tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie b─Öd─ů zb─Ödne.

Krzysztof

Czy ta oferta jest aktualna? W┼éa┼Ťnie szukam takiego zestawu(2 lampki+wtyczki z przewodami).

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy