Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R -  21 lip 2014, 15:01
 mazowieckie
telefon ma s┼éu┼╝y─ç tylko do muzyki czy r├│wnie┼╝ chcesz przez niego rozmawia─ç podczas jazdy i chcesz aby ┼é─ůczy┼é si─Ö z autem (bluetooth, zestaw g┼éo┼Ťnom├│wi─ůcy, wy┼Ťwietlanie na liczniku kto dzwoni itp..)??
je┼Ťli pierwsze to (opcja najta┼äsza):
1.dokupi─ç odpowiedni kabel AUX -
2.wyj─ů─ç radio wg schematu -
3.podpi─ů─ç kabel z ty┼éu radia,
4.zakodować przez VCDS obsługę AUX,
5.jak działa to zamontować radio

je┼Ťli drugie to (opcja dro┼╝sza):
chyba ze chcesz wszystko mie─ç w jednym miejscu i bluetooth do ┼é─ůczenia z telefonem i USB i AUX itp to wtedy poczytaj o tym tutaj do media IN nale┼╝y jeszcze dokupi─ç oddzielnie modu┼é bluetooth http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2012 ... ux-in.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PS. wystarczy w opcji szukaj wpisa─ç AUX http://vwgolfv.pl/search.php?keywords=aux" onclick="window.open(this.href);return false; - czytania na kilka godzin :D
a tutaj wszystko o bluetooth http://vwgolfv.pl/search.php?keywords=bluetooth" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 21 lip 2014, 18:06 przez A-R-T-U-R, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  21 lip 2014, 17:27
 ma┼éopolskie
Artur prosz─Ö Ci─Ö ale┼Ť tu poszala┼é :D

1. to nie rns510 a mdf2
2. media-in'a nie pod┼é─ůczysz do tego radia
3. kabel zaproponowany do pod┼é─ůczenia line-in te┼╝ jest z┼éy bo di tego potrzebny jest taki jak na poni┼╝ej:

Obrazek

4. jezeli idze o zestawu g┼éo┼Ťnomowiacego to do tego radia spokojnie podepniesz dowolny zestaw bez dodatkowych przystawek... to radio ma oddzielne wejscie na telefon i wyciszenie:
z┼é─ůcza TEL AF+ / TEL AF- oraz TEL MUTE
Obrazek
przez schmeichel -  21 lip 2014, 17:37
 pomorskie
Krzycho dzi─Öki za pomoc... ale serio nawet nie wiem co to jest Media-in - wi─Öc jak mo┼╝esz mi czego nie podepn─Ö to wielkie dzi─Öki

Je┼Ťli chodzi o pod┼é─ůczenie AUX i telefonu to prosi┼ébym, jakie┼Ť linki do serwis├│w aukcyjnych, sklep├│w itp. czego mam szuka─ç...
Niestety, jestem kompletnym laikiem więc proszę tłumaczyć jak dziecku :)
przez kusiur -  21 lip 2014, 23:03
 -------
Cze┼Ť─ç. U mnie mam mfd2 cd. Ale chyba nic nie zadzia┼éam tymi samymi kablami. Trzeba wyci─ůgn─ů─ç radio i tam sie podpi─ů─ç. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  23 lip 2014, 11:20
 ma┼éopolskie
1. jaki masz telefon?
2. co przez ciebie rozumiesz za kompatybilny? ma to być zwykły zestaw??

i pytanie dodatkowe, daj zdj─Öcie licznika...
przez Gomul89 -  23 lip 2014, 15:25
 mazowieckie
Odpowiadaj─ůc na niekt├│re twoje pytania to:
1. A-R-T-U-R dobrze zacz─ů,jest to radio rns500 inaczej nazywane MFD2 DX (jedna z pierwszych wersji) i dzia┼éa na p┼éyty CD.
2.Co do AUX to, pod┼é─ůczasz sobie przewodzik gdzie, z jednej strony ko┼äc├│wka jack do telefonu a z drugiej 3 przewody do radia.
Schemat oraz dobry opis (sprawdzony przeze mnie) http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=123814" onclick="window.open(this.href);return false;
3.Nie musisz nic kodowa─ç kablem, wystarczy w ustawieniach radia w┼é─ůczy─ç funkcj─Ö aux i zestaw dzia┼éa tak, ┼╝e odbieram r─Öcznie telefon i s┼éysz─Ö rozm├│wc─Ö w g┼éo┼Ťnikach od radia. :pepsi:
Tak na marginesie to kabla nie musisz kupowa─ç tylko mo┼╝esz odci─ů─ç od starych s┼éuchawek jak masz. :tooth:
przez schmeichel -  24 lip 2014, 13:33
 pomorskie
Krzycho pisze:1. jaki masz telefon?
2. co przez ciebie rozumiesz za kompatybilny? ma to być zwykły zestaw??

i pytanie dodatkowe, daj zdj─Öcie licznika...
Dzi─Öki Wam za okazan─ů pomoc :)
Chodzi mi o zestaw taki, ┼╝eby by┼é ju┼╝ po┼é─ůczony z samochodem, pod moje radio :)
Krzycho m├│j telefon to Samsung Galaxy S Advance.
A to m├│j licznik

Obrazek
Awatar u┼╝ytkownika
przez Krzycho -  24 lip 2014, 13:39
 ma┼éopolskie
to szukaj oryginalnego modu┼éu BT o oznaczeniu 5P0862335B, C lub D wszystkie one powinny dzia┼éa─ç bez problemu z Twoim telefonem... ale najlepiej kompatybilno┼Ť─ç ze swoim telefonem sprawdzi─ç u kt├│rego┼Ť kto ma taki zestaw u siebie...
taki zestaw bedzie Ci wyswietlac ksi─ů┼╝k─Ö telefoniczn─ů na zegarach oraz bedzie Ci dawa─ç informacj─Ö kto dzwoni...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21