Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mikas -  12 sty 2013, 16:17
 mazowieckie
Tego dotykowego s─ů 2 rodzaje:

adapter Bluetooth TOUCH 3C0051435TA

Obrazek

adapter Bluetooth TOUCH 3C0051435TB

Obrazek

Ten 2 jest nowszy.
R├│┼╝ni─ů si─Ö cen─ů, ten 2 ma funkcj─Ö wybierania g┼éosowego i znaczek VW :)
przez Jolanda -  12 sty 2013, 20:55
 opolskie
W┼éa┼Ťnie pod┼é─ůczy┼éem nokie e 52 i trzy fony chodz─ů na tym adapterze (pewnie i na tym podlaczylbym 10). Mikas te adaptery s─ů fajne ale na razie poza zasi─Ögiem :(
Awatar u┼╝ytkownika
przez glodek -  12 sty 2013, 22:19
 wielkopolskie
Za ta kasę kupisz sobie moduł pod siedzenie i dziala z fis na zegarach i nie kusi potencjalnych chetnych na wybicie szyby !!
przez Jolanda -  13 sty 2013, 21:09
 opolskie
glodek pisze:Za ta kasę kupisz sobie moduł pod siedzenie i dziala z fis na zegarach i nie kusi potencjalnych chetnych na wybicie szyby !!
No tak rozmawiali┼Ťmy ju┼╝ na ten temat, ci─Ö┼╝ko jest znale┼║─ç no i monta┼╝ te┼╝ nie nale┼╝y do naj┼éatwiejszych :D. Mam czas jak znajd─Ö to napewno zakupi─Ö. Narazie zam├│wi┼éem ten najta┼äszy: ).
Kto┼Ť potrafi powiedzie─ç co to znaczy 9W8 P Car VTV Przygotowanie do telefonu ?
przez Jolanda -  19 sty 2013, 15:09
 opolskie
Tydzien ju┼╝ czekam na Adapter VW Nokia 3100 / 3200 / 6100 /6220 / 6230 / 6230i / 6820 / 6820 / 7210 i nic cisza :(. Monitowalem 3razy i nie wiem co o tym my┼Ťle─ç ,telefon podany przez sprzedawc─Ö te┼╝ echo. Je┼Ťli kto┼Ť ma do sprzedania ten model ch─Ötnie kupi─Ö . Numer producenta to 3c0 051 435 B.
Dzisiaj dostałem i działa: ).
Awatar u┼╝ytkownika
przez Bud┼╝ak -  07 maja 2016, 12:08
 mazowieckie
Odgrzewam kotleta. To samo wrzuciłem na forum Tourana. Podpinam się tutaj, bo też jest problem z parowaniem.

Stary adapter ┼é─ůczy si─Ö bez problemu. 3C0051435 TB jako┼Ť nie chce. Pokazuje jaki┼Ť b┼é─ůd. Czy trzeba co┼Ť zmienia─ç VCDSem w ustawieniach?

I czy kto┼Ť robi┼é aktualizacj─Ö adaptera 3C0051435 z ko┼äc├│wk─ů TB? W wi─Ökszo┼Ťci do TA s─ů dost─Öpne SW 0127 lub 0128 z j─Özykiem polskim. U mnie jest SW 0216 ale niestety nie ma j─Özyka polskiego.

Kto┼Ť wie jak dorzuci─ç do 3C0051435 TB (SW:0216) j─Özyk polski?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Bud┼╝ak -  07 cze 2016, 22:24
 mazowieckie
Zmieni┼éem modu┼é bluetooth z 1K8 035 730 na 3C8 035 730D. Wszystko fajnie pi─Öknie, ale na nowym module po po┼é─ůczeniu z telefonem mam tak, ┼╝e jak u┼╝ywam telefon (np. odczyt sms├│w, przegl─ůdanie kontakt├│w, w┼é─ůczenie aplikacji itp.) to automatycznie wycisza mi si─Ö radio lub CD. Jest to mega irytuj─ůce, bo nie mo┼╝na s┼éucha─ç muzyki je┼Ťli chc─Ö w tym czasie u┼╝ywa─ç funkcji telefonu. Zdarzy┼éo mi si─Ö dos┼éownie dwa razy, ┼╝e u┼╝ywaj─ůc telefon, radio nie wycisza┼éo si─Ö (czyli jak do tej pory na poprzednim module). Oczywi┼Ťcie pomijam wyciszanie radia podczas rozmowy bo to jest oczywiste. A i wy┼é─ůczony mam tryb Premium.

Kto┼Ť wie co zrobi─ç by radio nie wycisza┼éo si─Ö podczas korzystania z telefonu?
Awatar u┼╝ytkownika
przez PinkFloyd -  08 cze 2016, 9:25
 zachodniopomorskie
Bud┼╝ak pisze:Zmieni┼éem modu┼é bluetooth z 1K8 035 730 na 3C8 035 730D. Wszystko fajnie pi─Öknie, ale na nowym module po po┼é─ůczeniu z telefonem mam tak, ┼╝e jak u┼╝ywam telefon (np. odczyt sms├│w, przegl─ůdanie kontakt├│w, w┼é─ůczenie aplikacji itp.) to automatycznie wycisza mi si─Ö radio lub CD. Jest to mega irytuj─ůce, bo nie mo┼╝na s┼éucha─ç muzyki je┼Ťli chc─Ö w tym czasie u┼╝ywa─ç funkcji telefonu. Zdarzy┼éo mi si─Ö dos┼éownie dwa razy, ┼╝e u┼╝ywaj─ůc telefon, radio nie wycisza┼éo si─Ö (czyli jak do tej pory na poprzednim module). Oczywi┼Ťcie pomijam wyciszanie radia podczas rozmowy bo to jest oczywiste. A i wy┼é─ůczony mam tryb Premium.

Kto┼Ť wie co zrobi─ç by radio nie wycisza┼éo si─Ö podczas korzystania z telefonu?
Jak tw├│j telefon i modu┼é wspiera rSAP i ┼éaczy si─Ö w tym trybie z modu┼éem to modu┼é przejmuje kontrole nad telefonem. Je┼╝eli ┼éaczy si─Ö bez rSAP to radio wycisza si─Ö tylko w momencie przychodzenia po┼é─ůcze┼ä, wiadomo┼Ťci lub ich inicjowania-ale nie ma mo┼╝liwo┼Ťci czytania wiadomo┼Ťci sms , tylko mo┼╝na je ods┼éuchiwa─ç.
Awatar u┼╝ytkownika
przez soil -  08 cze 2016, 10:11
 ┼Ťl─ůskie
Mam pytanie do u┼╝ytkownik├│w modu┼é├│w 3C8035730C,D,E i iphone - czy uda┼éo Wam si─Ö uzyska─ç d┼║wi─Ök nawigacji (np komunikaty g┼éosowe z apple maps) wybieraj─ůc na telefonie modu┼é bt auta jako wyj┼Ťcie d┼║wi─Öku? Tak, ┼╝eby np w momencie pojawienia si─Ö komunikatu radio si─Ö wycisza┼éo i odtworzy┼éo d┼║wi─Ök z telefonu? Tak jak to ma miejsce przy dzwonieniu?

Czy dzia┼éa to tylko z telefonami z obs┼éug─ů rSAP?
Awatar u┼╝ytkownika
przez PinkFloyd -  08 cze 2016, 10:35
 zachodniopomorskie
soil pisze:Mam pytanie do u┼╝ytkownik├│w modu┼é├│w 3C8035730C,D,E i iphone - czy uda┼éo Wam si─Ö uzyska─ç d┼║wi─Ök nawigacji (np komunikaty g┼éosowe z apple maps) wybieraj─ůc na telefonie modu┼é bt auta jako wyj┼Ťcie d┼║wi─Öku? Tak, ┼╝eby np w momencie pojawienia si─Ö komunikatu radio si─Ö wycisza┼éo i odtworzy┼éo d┼║wi─Ök z telefonu? Tak jak to ma miejsce przy dzwonieniu?

Czy dzia┼éa to tylko z telefonami z obs┼éug─ů rSAP?
tak, ale urywa pocz─ůtek informacji, bo jak dzwonisz to BT wcze┼Ťniej si─Ö przygotowuje samym wybieraniem numeru, wycisza radio i wiadomo┼Ť─ç g┼éosowa jest ca┼éa, w nawigacji sygna┼é idzie od razu, BT nie jest w stanie si─Ö szybko uzbroi─ç i ucina pocz─ůtki wiadomo┼Ťci g┼éosowych bo wcze┼Ťniej musi wyciszy─ç radio.
Awatar u┼╝ytkownika
przez soil -  08 cze 2016, 10:56
 ┼Ťl─ůskie
A w jakim trybie masz po┼é─ůczony telefon? Bo u mnie mimo wybrania wyj┼Ťcia d┼║wi─Öku na auto to nic si─Ö nie dzieje - tzn na telefonie d┼║wi─Öku nie ma a radio si─Ö nie wycisza i gra normalnie :hmmm:
Awatar u┼╝ytkownika
przez PinkFloyd -  08 cze 2016, 11:25
 zachodniopomorskie
soil pisze:A w jakim trybie masz po┼é─ůczony telefon? Bo u mnie mimo wybrania wyj┼Ťcia d┼║wi─Öku na auto to nic si─Ö nie dzieje - tzn na telefonie d┼║wi─Öku nie ma a radio si─Ö nie wycisza i gra normalnie :hmmm:
U mnie transmisja nie idzie po rSAP.Moduł nie przejmuje kontroli nad telefonem.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Bud┼╝ak -  09 cze 2016, 0:19
 mazowieckie
PinkFloyd pisze:
Bud┼╝ak pisze:Zmieni┼éem modu┼é bluetooth z 1K8 035 730 na 3C8 035 730D. Wszystko fajnie pi─Öknie, ale na nowym module po po┼é─ůczeniu z telefonem mam tak, ┼╝e jak u┼╝ywam telefon (np. odczyt sms├│w, przegl─ůdanie kontakt├│w, w┼é─ůczenie aplikacji itp.) to automatycznie wycisza mi si─Ö radio lub CD. Jest to mega irytuj─ůce, bo nie mo┼╝na s┼éucha─ç muzyki je┼Ťli chc─Ö w tym czasie u┼╝ywa─ç funkcji telefonu. Zdarzy┼éo mi si─Ö dos┼éownie dwa razy, ┼╝e u┼╝ywaj─ůc telefon, radio nie wycisza┼éo si─Ö (czyli jak do tej pory na poprzednim module). Oczywi┼Ťcie pomijam wyciszanie radia podczas rozmowy bo to jest oczywiste. A i wy┼é─ůczony mam tryb Premium.

Jak tw├│j telefon i modu┼é wspiera rSAP i ┼éaczy si─Ö w tym trybie z modu┼éem to modu┼é przejmuje kontrole nad telefonem. Je┼╝eli ┼éaczy si─Ö bez rSAP to radio wycisza si─Ö tylko w momencie przychodzenia po┼é─ůcze┼ä, wiadomo┼Ťci lub ich inicjowania-ale nie ma mo┼╝liwo┼Ťci czytania wiadomo┼Ťci sms , tylko mo┼╝na je ods┼éuchiwa─ç.
I modu┼é i telefon (Galaxy S6) obs┼éuguje rSAP. Na pocz─ůtku po pod┼é─ůczeniu modu┼éu by┼é komunikat o dost─Öp do kary SIM. Potwierdzi┼éem. Przy w┼é─ůczonym Premium mog┼éem odczytywa─ç smsy na liczniku. Po kilku dniach wy┼é─ůczy┼éem tryb Premium w liczniku. Teraz jest tak, ┼╝e ka┼╝da czynno┼Ť─ç po odblokowaniu ekranu telefonu (np. wej┼Ťcie w galeri─Ö, przegl─ůdanie kontakt├│w, czytanie sms├│w, w┼é─ůczenie aplikacji) powoduje wyciszenie radia. Jest to mega irytuj─ůce. Dwa razy zdarzy┼éo mi si─Ö, ┼╝e mog┼éem grzeba─ç w telefonie i radio nie wycisza┼éo si─Ö.

Kto┼Ť wie jak to ogarn─ů─ç? Albo co ┼║le robi─Ö?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Xedre -  19 cze 2016, 23:10
 ┼Ťl─ůskie
Siemanko :) Jestem posiadaczem bluetooth premium z wlanem i innymi bajerami w moim goferku. Mia┼éem wcze┼Ťniej noki─Ö to nie my┼Ťla┼éem o s┼éuchaniu muzyki przez bluetootha na radiu ale teraz dosta┼é mi si─Ö w r─Öce Sony z Androidem kt├│ry ju┼╝ ┼é─ůczy si─Ö z moim bluetoothem w profilu premium idzie czyta─ç wiadomo┼Ťci itp ale nadal nie umiem uruchomi─ç muzyki poprzez bluetooth. Mo┼╝e mi kto┼Ť wyja┼Ťni─ç ┼éopatologicznie od pocz─ůtku jak mam sparowa─ç telefon z bluetoothem aby dzia┼éa┼é mi Audiostreaming :) M├│j Telefon to Sony Xperia E3 - mam zamiar kupi─ç te┼╝ nowy telefon r├│wnie┼╝ na androidzie. Z G├│ry dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼║ :)