Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
przez lexer -  10 wrz 2019, 17:28
 lubelskie
Jest w stanie kto┼Ť pokierowa─ç mnie na kogo┼Ť w Lublinie, kto zaj─ů┼éby si─Ö napraw─ů tych silniczk├│w?
Sprawa u mnie wygl─ůda tak, ┼╝e stukanie by┼éo s┼éycha─ç odk─ůd kupi┼éem samoch├│d, czyli od 4 lat, ale w ta zim─Ö przesta┼éo grzac ciep┼éym powietrzem. Ciep┼éy nadmuch dzia┼éa tylko w skrajnej kartce od strony pasa┼╝era i po prawej stronie nadmuchu na szyb─Ö.

By┼éem dzi┼Ť u mojego mechanika i powiedzia┼é ┼╝e si─Ö podejmie tylko wymiany na nowe, oryginalne silniczki. "Nie chce mu si─Ö bawi─ç z samymi potencjometrami, bo to mina". Pomijam ju┼╝ fakt, ┼╝e sam koszt za robocizny wymiany jednego silniczka to 700 z┼é w wersji optymistycznej - bez zdejmowania deski.

Komputer wywala błędy silniczków v158 i v113
Awatar u┼╝ytkownika
przez zby┼äo.ko -  12 wrz 2019, 8:39
 warmi┼äsko-mazurskie
wojtas4589 pisze: ÔćĹ
11 wrz 2019, 10:16
Wymie┼ä sam to raptem kilka ┼Ťrubek do odkr─Öcenia, nic skomplikowanego. Do v113 wystarczy zdj─ů─ç schowek odkr─Öcaj─ůc 7 wkr─Öt├│w, a v158 jak masz ma┼ée r─ůczki to te┼╝ sobie poradzisz.
Dok┼éadnie jak Kolega pisze :cool: aczkolwiek przy v158 jest troch─Ö zabawy z wymontowaniem go :wacko: ale jest do zrobienia , przede wszystkim dost─Öpno┼Ť─ç r├│┼╝nych ma┼éych kluczyk├│w i nasadek no i zwinne-ma┼ée r─ůczki i si─Ö ogarnie :oczko:
przez lexer -  17 wrz 2019, 1:37
 lubelskie
zbyńo.ko pisze:
wojtas4589 pisze: ÔćĹ
11 wrz 2019, 10:16
Wymie┼ä sam to raptem kilka ┼Ťrubek do odkr─Öcenia, nic skomplikowanego. Do v113 wystarczy zdj─ů─ç schowek odkr─Öcaj─ůc 7 wkr─Öt├│w, a v158 jak masz ma┼ée r─ůczki to te┼╝ sobie poradzisz.
Dok┼éadnie jak Kolega pisze :cool: aczkolwiek przy v158 jest troch─Ö zabawy z wymontowaniem go :wacko: ale jest do zrobienia , przede wszystkim dost─Öpno┼Ť─ç r├│┼╝nych ma┼éych kluczyk├│w i nasadek no i zwinne-ma┼ée r─ůczki i si─Ö ogarnie :oczko:
Widziałem filmiki. Ni cholery nie dam rady go sam wymontowac.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7